Zioła Ojca Grzegorza Sroki

Zioła Ojca Grzegorza cieszą się ogromną popularnością zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Ojciec Grzegorz Sroka to najsłynniejszy w Polsce zielarz z zakonu franciszkanów, który uważał, że fitoterapia stanowi doskonałe uzupełnienie medycyny konwencjonalnej. Jest on niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie szeroko pojętego ziołolecznictwa, a także opracował liczne publikacje dotyczące dobroczynnego i prozdrowotnego wpływu ziół na organizm człowieka.

Zioła Ojca Sroki, podobnie jak zioła i nalewki Ojca Klimuszki, które dostępne są w naszym sklepie, pomogą Ci w walce z rozmaitymi dolegliwościami.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Właściwości lecznicze preparatów Ojca Grzegorza

Preparaty Ojca Grzegorza, które posiadamy w asortymencie naszego sklepu, mają wiele prozdrowotnych właściwości. Ich działanie pozytywnie wpływa między innymi na utrzymanie prawidłowej masy ciała oraz zwiększenie naturalnej odporności organizmu. Ponadto mają właściwości łagodzące objawy alergii skórnych. Zioła Ojca Sroki pomogą Ci usprawnić umysł, dlatego polecamy ich regularne stosowanie.

Wprowadzenie do codziennej diety ziół i związanych z nimi zdrowych nawyków pozwoli Ci także w zapobieganiu różnym schorzeniom oraz utrzymaniu lepszego samopoczucia.

Uzupełnienie oferty Ojca Sroki

Produkty ziołowe oferowane przez Ojca Srokę to nie tylko preparaty lecznicze. Uzupełnienie oferty stanowią zdrowotne, naturalne kosmetyki, spośród których warto wymienić:

  • balsam do masażu, który eliminuje dolegliwości bólowe kręgosłupa i stawów,
  • mydło ziołowe o działaniu przeciwzapalnym o bakteriobójczym,
  • kremy i kapsułki ze specjalnie opracowaną formułą, która zapobiega starzeniu się skóry.

Ponadto polecamy Chitobon Ojca Grzegorza bogaty w składniki wspomagające odchudzanie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i składania zamówień. Przekonaj się na własnej skórze o dobroczynnym wpływie naszych produktów. W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło