Anemia

Przygotowaliśmy ofertę ziół dla osób, które poszukują naturalnych rozwiązań wspomagających leczenie anemii. Obniżony poziom żelaza przyczyniający się do niewystarczającej ilości erytrocytów wpływa niekorzystnie nie tylko na zdrowie, ale również codzienne samopoczucie. Proponowane przez nas preparaty mają za zadanie poprawę wchłaniania żelaza oraz uzupełnienie jego niedoborów w organizmie, a także biorą udział w zwiększaniu poziomu hemoglobiny w organizmie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ziół wspomagających leczenie nie tylko anemii, ale również innych chorób na przykład cukrzycy. Nasze ziołowe preparaty takie, jak mieszanki ziołowe wg Ojca Klimuszko uzupełniające niedobory witamin wykazują dobroczynne działanie na cały organizm człowieka. Ich regularne stosowanie korzystnie wpływa na budowanie odporności oraz zapobiega przyszłym dolegliwościom.

Kompleksowe wsparcie dla organizmu

Zioła na anemię skutecznie wspomagają organizm i przyczyniają się do zminimalizowania jej objawów takich, jak częste omdlenia, uczucie słabości, bezsenność czy wypadające włosy. Ponadto przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca, wątroby oraz innych organów. Wśród proponowanych produktów polecamy między innymi Floradix, który zawiera ziołowe wyciągi z alg oceanicznych, liści pokrzywy i szpinaku. Produkt ten stanowi nie tylko naturalne źródło żelaza, ale również wielu drogocennych witamin – C, B6, B12.

Doskonałym rozwiązaniem, które korzystnie oddziałuje na organizm, są również płatki drożdżowe nieaktywne. Są one bowiem źródłem aminokwasów i błonnika, a także wspomagają trawienie. Ponadto dostarczają witaminy z grupy B, które obniżają ryzyko wystąpienia anemii w przyszłości, zatem stanowią rewelacyjną profilaktykę dla zdrowia. Ich dodatkowym atutem jest smak oraz szerokie możliwości wykorzystania. Urozmaicą między innymi smak sosów, zup i sałatek.

Zachęcamy do wypróbowania naszych ziołowych, naturalnych preparatów, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy Ci najlepsze produkty, które pomogą Ci w bezpieczny sposób zadbać o zdrowie.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło