Mąki, nasiona, skrobie

Wiele osób zastanawia się co zrobić, aby być zdrowym i pełnym sił witalnych. Sedno tkwi w niemalże wszystkich składnikach, które są dostarczane do organizmu. Dlatego w naszym sklepie zielarsko-medycznym znajdują się produkty nie tylko pomagające zwalczyć różnego rodzaju dolegliwości, ale także składniki stosowane dla profilaktyki.

Asortyment zawiera przeróżne mąki: razową, z ciecierzycy, bezglutenową, orkiszową, kasztanową i wiele innych. Oprócz ich delikatnych walorów smakowych ważna jest również zawartość, będąca zazwyczaj źródłem witamin, minerałów i mikroelementów. Zazwyczaj nie zwraca się uwagi na takie składniki, niemniej jednak są to podstawy do zdrowego odżywiania, dającego pozytywne skutki w dalszym życiu.

Na wirtualnych półkach naszego sklepu znajdują się również nasiona do kiełkowania. Kiełki od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety, ponieważ zawierają w sobie wiele mikroelementów oraz witamin. Co ważne, takie składniki są łatwo przyswajane przez organizm, dlatego nawet jako dodatek do codziennej diety będą miały pozytywny wpływ na samopoczucie, witalność oraz zdrowie. Do każdego produktu w naszej ofercie dołączony jest krótki opis, w którym zawarte jest najważniejsze informacje o jego zawartości i sposobie dawkowania. Zamówienie tego typu produktów będzie pierwszym krokiem do nowego, lepszego (bo zdrowego) życia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło