Miody Manuka z Nowej Zelandii

Miody Manuka szturmem zdobywają wszelkie rankingi najzdrowszych produktów. Wszystko za sprawą niezwykle cenionych właściwości antybakteryjnych i wspomagających funkcjonowanie układu krążenia. Ten wywodzący się z Nowej Zelandii specjał jest jednym z najdroższych miodów na świecie. Dlatego jego cena znacznie różni się od kosztu zakupu tradycyjnych produktów ze sklepowych półek.

Miód Manuka, który oferuje nasz sklep, został wyprodukowany przez pszczoły żywiące się nektarem z kwiatów krzewu manuka. Zawarte w nim substancje aktywne mają właściwości porównywalne z antybiotykami, a niekiedy nawet silniejsze. Przy pomocy miodów Manuka można skutecznie zwalczać takie bakterie jak gronkowiec złocisty, paciorkowiec czy Helicobacter Pylori.

Czytaj więcej

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Oznaczenia miodu a jego wartości odżywcze

Wśród miodów Manuka, które oferuje nasz sklep z ziołami oraz wiele innych sklepów i aptek, można znaleźć produkty oznaczone zarówno symbolem MGO, jak i UMF. Tego typu oznakowanie określa sposób badania miodu, a tym samym stanowi informację dla konsumenta o jego sile działania. Im większe stężenie związku o nazwie methylglyoxal, tym wyższa jest cena miodu Manuka. Największe stężenie można odnaleźć w miodzie MGO 550+.

Miody Manuka są dobre właściwie na wszystko. Można jadać je na wiele różnych sposobów, praktycznie w nieograniczonych ilościach. Regularne spożywanie miodu Manuka nie tylko poprawi funkcjonowanie układu immunologicznego, ale także wzmocni organizm, pomoże w utrzymaniu prawidłowej równowagi bakteryjnej jelit i oczyści organy z toksyn.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło