Ciastka

Osobom poszukującym zdrowych i dietetycznych przekąsek, proponujemy szeroki wybór ciastek przygotowanych na bazie ziaren amarantusa, sezamu, orzechów, maku oraz lnu. Są to produkty o znakomitym, wyrazistym smaku, które zostały wypieczone bez dodatku białego cukru oraz syropów glukozowych i skrobiowych, dzięki czemu mogą być spożywane zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Wyróżniają się obniżoną kalorycznością w stosunku do klasycznych kruchych ciasteczek i nie zawierają konserwantów.

Dostępne w tej kategorii ciastka to nie tylko produkty bazujące na mące pszennej. W ich składzie można również znaleźć mąkę orkiszową czy otręby, które przeciwdziałają zaparciom, regulują pracę układu pokarmowego, obniżają poziom cholesterolu oraz oczyszczają organizm z toksyn. Zwolennikom zdrowego odżywiania możemy też zaproponować pyszne i chrupiące ciastka wypiekane z najbardziej wartościowego zboża na świecie – amarantusa. Amarantus zawiera więcej wapnia niż mleko, więcej żelaza niż szpinak, a nawet więcej błonnika niż owies. Co więcej, zboże to nie posiada białek glutenowych, więc może być składnikiem diety dzieci i osób dorosłych chorych na celiakię oraz alergię pokarmową na gluten.

Poza ciastkami, w tej kategorii można również znaleźć szeroki wybór zdrowych i niezawierających białego cukru herbatników: korzennych, czekoladowych, cytrynowych, waniliowych oraz z ziarnem siemienia lnianego. Oferowane produkty zostały wypieczone bez tłuszczu z najlepszych składników naturalnych, bez dodatku polepszaczy, spulchniaczy i środków konserwujących. Utrwalone przez wypiek w odpowiednio wysokiej temperaturze i niskiej zawartości wody, są nie tylko pożywne, ale i bogate w pełnowartościowe składniki odżywcze, dodając energii i witalności.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło