Choroby skórne i alergie

Choroby skórne i alergie objawiające się różnego typu zmianami skórnymi często są skutkiem nagromadzenia toksyn w organizmie. Skutecznym rozwiązaniem na dolegliwości tego typu są zioła lecznicze. Napary i wywary przyrządzane z ich wykorzystaniem stosuje się doustnie lub na zmienioną chorobowo część skóry. Mieszanki ziołowe dostępne w naszym sklepie świetnie nadają się również jako środki zapobiegawcze wielu schorzeniom, dlatego warto je spożywać w ramach profilaktyki zdrowotnej.

Poza suplementami w formie suszonych siół posiadamy także preparaty w kapsułkach, wśród których najpopularniejsze są Peobon oraz Artrobon. Nasze produkty pomogą Ci pozbyć się alergii, a także innych problemów dermatologicznych w naturalny sposób.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Peobon

Peobon zyskał popularność ze względu na wysoką zawartość witamin oraz składników mineralnych niezbędnych dla organizmu. Kapsułki te świetnie wpływają na kondycję włosów i skóry dzięki takim składnikom, jak cynk, miedź oraz selen. Ponadto skutecznie wzmacniają układ odpornościowy oraz pomagają w walce z rozmaitymi chorobami układu autoimmunologicznego. Poza elementami wymienionymi powyżej za takie działanie odpowiedzialne jest także żelazo oraz ekstrakt z korzenia piwonii białej.

Kora brzozy

Innym niezwykle istotnym produktem, który pozwala utrzymać skórę w dobrym stanie, jest kora brzozy. Uzyskiwany z niej ekstrakt bogaty jest w betulinę posiadającą niezwykłe właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze oraz przeciwbakteryjne. Zaliczana jest do silnych i bardzo skutecznych antyoksydantów. Ponadto zapobiega ona przebarwieniom skóry oraz działa rozjaśniająco na ewentualnie powstałe zmiany.

Kosmetyki w formie kremów z betuliną są całkowicie bezpieczne do stosowania przez osoby, które posiadają nawet bardzo delikatną i wrażliwą cerę. Kora brzozy ma właściwości głęboko regenerujące – łagodzi stany zapalne podrażnionej skóry i odbudowuje jej naturalną warstwę ochronną.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło