Odżywki

Naturalny skład odżywek do włosów sprawia, że kosmetyki wykazują jednocześnie działanie skuteczne i łagodne. Starannie wyselekcjonowane zioła, wyciągi z roślin czy olejki pielęgnują skórę głowy, zapewniając nawilżenie i wzmocnienie włosom. Proponujemy kosmetyki do włosów w formie odżywek, mgiełek i olejków.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Odżywcza formuła dla włosów każdego typu

Oferujemy kosmetyki, które odżywiają skórę głowy i włosy, a także chronią je przed szkodliwym oddziaływaniem czynników środowiskowych. Preparat, taki jak mgiełka Jantar tworzy na włosach naturalny filtr stanowiący barierę ochronną. Przygotowaliśmy propozycję dla osób borykających się z wypadaniem lub znacznym osłabieniem kondycji włosów. Odżywki nawilżają włosy, wzmacniają cebulki oraz uelastyczniają strukturę włosów.

Jak zwiększyć skuteczność odżywki?

Najskuteczniejszym zabiegiem, pozwalającym wniknąć składnikom odżywczym w głąb włosa, jest nałożenie odżywki lub maski i pozostawienie jej na włosach na kilkanaście minut pod przykryciem. Może to być specjalny czepek lub zwykły ręcznik. Pod wpływem ciepła otwierają się łuski włosowe, co umożliwia pielęgnację włosów od najgłębszych struktur.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło