Układ chrzęstno-stawowy

W utrzymaniu zdrowego oraz w pełni sprawnego układu chrzęstno-stawowego niezmiernie istotna jest jego odpowiednia profilaktyka. Wypróbuj naturalne produkty ziołowe z naszego bogatego asortymentu, które pomogą zadbać Ci o kości i stawy. W naszej ofercie posiadamy produkty nie tylko wspomagające leczenie istniejących chorób, ale także zapobiegające ich pojawieniu się i rozwojowi.

Regularne stosowanie naszych ziołowych suplementów diety oraz smarowanie bolesnych lub narażonych na przeciążenie miejsc maściami pomoże Ci w utrzymaniu doskonałego samopoczucia i witalności.

Maści, balsamy i zioła na kości i stawy

W naszym sklepie internetowym znajdziesz rozmaite preparaty ziołowe do stosowania miejscowego takie, jak olej kamforowy, końska maść czy maść arnikowa na stłuczenia. Zależnie od potrzeb możesz wybrać produkt, który ma działanie rozgrzewające, chłodzące, przeciwbólowe lub łagodzące konkretne objawy czy urazy. Są one niezwykle pomocne przy różnego typu masażach, a także zabiegach fizjoterapeutycznych.

Dodatkowo posiadamy duży wybór skutecznych, inspirowanych naturą preparatów doustnych. Występują one w formie łatwo przyswajalnych, żelowych kapsułek z glukozaminą, leczniczych ziół do zaparzania oraz olejów (np. olej żywokostowy z gojnikiem). Wybierz produkty, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i zadbaj o naturalne zdrowie i odporność układu chrzęstno-stawowego!

Aktywne filtry

Laurosept Q73 OLEJEK LAUROWY 100 ML

Cena 110,00 zł
suplement diety – to olejek laurowy (z liście wawrzynu szlachetnego Laurus nobilis L.) oryginalna formuła z olejkiem kurkumowym, wytwarzany...

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło