Mleczko Pszczele 150 Royal Yelly 45 tabl.

Mleczko Pszczele 150 Royal Yelly 45 tabl.

39,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Mleczko pszczele ma właściwości tilalizujące i odżywcze. Opóźnia procesy starzenia się komórek przez ich odnoę. Reguluje przemianę materii. Jest dobrym środkiem do stosowania w nerwicach, stresie i bezsenności. Polecane w profilaktyce osteoporozy.

Mleczko pszczele jest naturalnym produktem pszczelim, które zawiera wszystkie niezbędne składniki pokarmowe: niałka, aminokwasy egzogenne, węglowodany, enzymy, kwasy organiczne nasycone i nienasycone, kwasy DNA i RNA, kwas pantotenowy, acetylocholinę, witaminy B1, B2, B6, B12, A, E, C, PP, oraz ponad 22 biopierwiastki. Mleczko pszczele ma właściwości tilalizujące i odżywcze. Opóźnia procesy starzenia się komórek przez ich odnoę. Reguluje przemianę materii. Jest dobrym środkiem do stosowania w nerwicach, stresie i bezsenności. Polecane w profilaktyce osteoporozy.

Sposób użycia: 1 ;ub 2 tabletki rano i w południe, na 30-60 minut przed posiłkiem. Tabletki umieszczać pod językiem lub wolno ssać. Wyższe dawki należy skonsultować z lekarzem.

Skład: Sorbitol (substancja słodząca), mleczko pszczele liofilizowane, dwutlenek krzemu i stearynian magnezu (substancje przeciwbrylące), aromat pomarańczowy naturalny i identyczny z naturalnym. Produkt nie zawiera cukru, może być stosowany przez diabetyków.

Opakowanie: 45 tabletek

Apipol
99 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło