Naturalne farby do włosów

W naszym sklepie zielarskim znajdziesz naturalne farby do włosów. Przygotowaliśmy ofertę, która zadowoli zarówno blondynki, szatynki, jak i brunetki. Oferowane produkty do koloryzacji są przede wszystkim bezpieczne oraz łagodne — nie powodują podrażnień skóry głowy oraz nie wywołują reakcji alergicznych. Wszystkie farby zawierają naturalne składniki, m.in. wyciągi roślinne i ziołowe. Mimo ziołowej receptury nowy kolor włosów jest wyrazisty oraz trwały.

Proponujemy naturalne farby do włosów marki Herbatint, które trwale barwią włosy, nie niszcząc ich, a wręcz pielęgnując. Farby te mają unikalny skład, który wpływa na wzmocnienie struktury włosów. Po koloryzacji wyglądają one zdrowo oraz mają świetlisty połysk.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać naturalne farby do włosów?

Naturalne, ziołowe i ekologiczne farby do włosów zyskują coraz większą popularność. Klientki wybierają farby ze sprawdzonym składem, które gwarantują wyrazisty i trwały efekt. Główną zaletą farb ziołowych jest to, że nie zawierają składników drażniących i niebezpiecznych takich jak amoniak, parabeny, nadtlenek wodoru czy rezorcyna. W naturalnych produktach do koloryzacji znajdują się przede wszystkim sproszkowane liście henny, senny lub indygo. To doskonała opcja nie tylko dla alergików, ale wszystkich osób, które dbają o dobrą kondycję włosów i skóry głowy. Naturalne farby są bezpieczną alternatywą dla syntetycznych produktów dostępnych w drogeriach.

Jeśli jesteś zainteresowana koloryzacją włosów naturalną, ziołową farbą, koniecznie sprawdź nasz asortyment. Dostępnych jest wiele odcieni, dzięki czemu z pewnością wybierzesz odpowiedni produkt dla siebie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło