Zestaw oczyszczający i wzmacniający organizm

W naszym sklepie zielarsko-medycznym znajdują się naturalne zioła, które mają dobroczynny wpływ na organizm. Nasz zestaw oczyszczający i wzmacniający organizm jest niezwykle pomocny przy zwalczaniu różnego rodzaju chorób lub dolegliwości. Choć naturalne zioła często są przyćmione przez chemiczne środki lecznicze, nasze preparaty stanowią ogromne wsparcie zarówno podczas leczenia chorób, jak i profilaktyki. Przy każdym z naszych produktów znajduje się krótka charakterystyka oraz informacja o zaleceniach, przeciwwskazaniach oraz właściwym dawkowaniu.

Zioła lecznicze na wszelkie dolegliwości

Chcąc usunąć z organizmu szkodliwe toksyny oraz zadbać o swoją skórę, warto zastosować zioła fiołka trójbarwnego, a na lepsze trawienie polecany jest kwiat koniczyny czerwonej. Choroby kobiece pomaga zwalczać ziele krwawnika, natomiast kora brzozy skutecznie wspomaga leczenie infekcji. Ponadto właściwości bakteriobójcze przejawia także liść orzecha włoskiego. Polecamy także nasze kompozycje wzmacniające m.in. układ chrzęstno-stawowy oraz odpornościowy. Przy uszkodzeniach i problemach z wątrobą można śmiało sięgnąć po korzeń mniszka. Olej lniany może okazać się promykiem nadziei dla osób, które sądzą, że są bezpłodne.

Rozwiązania płynące z natury mają niezwykle szerokie zastosowanie, są skuteczne w działaniu i nie kosztują wiele. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania odpowiednich preparatów, które – stosowane regularnie i według zaleceń – z pewnością pomogą Ci w zwalczaniu dolegliwości, nie tracąc przy tym majątku na kurację.

Ziołowe herbatki na każdy dzień tygodnia

Aby ułatwić zainteresowanym osobom start z ziołolecznictwem, przygotowaliśmy praktyczny zestaw gotowych herbatek ziołowych na każdy dzień tygodnia wraz z czytelną instrukcją stosowania. Nasze napary powstają z wielu różnych roślin o działaniu prozdrowotnym, wśród których znajdziesz:

  • ziele przytulii stosowane m.in. w chorobach tarczycy,
  • rozmaryn wzmacniający pamięć,
  • macierzankę o silnych właściwościach antyseptycznych,
  • rumianek, który świetnie wpływa na trawienie,
  • dziką różę przejawiającą właściwości przeciwzapalne,
  • oraz wiele więcej.

Proponowane przez nas zestawy ziół lub zioła jednorodne zostały skomponowane w taki sposób, by organizm miał szansę harmonijnie się oczyścić i stopniowo odbudować zdrowie. Największy wpływ na powodzenie fitoterapii ma systematyczność w piciu ziół zgodnie z tygodniowym schematem. Zachęcamy do rozpoczęcia naturalnej i w pełni bezpiecznej dla organizmu terapii. Ziołolecznictwo to niekonwencjonalny, jednak efektywny sposób na poprawę swojego stanu zdrowia.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA ZIÓŁ: 

Dwie pełne łyżki ziół wsypać do dzbanka lub garnuszka ( np. Czwartek dwie łyżki koniczyny czerwonej, natomiast w Piątek- dwie łyżki ziół- jedną fiołka oraz drugą orzecha). Zalać0,5 l wrzącej wody, zaparzać przez kwadrans pod przykryciem, następnie przelać przez sitko. Tak przygotowany napar rozcieńczać w szklance z gorącą wodą w proporcji 50/50 i popijać w ciągu dnia, zamiast zwykłej herbaty. Dzięki temu zioła zawsze będą ciepłe. 

PROCES PICIA HERBATEK ZIOŁOWYCH WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO: 

Przez pierwsze 2 tygodnie, całość jest jednym cyklem który trwa 3 tygodnie . Przygotowaną herbatę popijać podczas dnia. 

PONIEDZIAŁEK Rozmaryn i macierzanka 

WTOREK Przytulia 

ŚRODA Owoc czarnego bzu i rumianek 

CZWARTEK Koniczyna czerwona 

PIĄTEK Fiołek trójbarwny i liść orzecha włoskiego 

SOBOTA Znamię kukurydzy i perz 

NIEDZIELA Mniszek i łopian

Przez pierwszy tydzień od poniedziałku do niedzieli (przygotowaną herbatę popijać podczas dnia)

Owoc aronii, Dzika róża, Pietruszka, Olej lniany, Jagody Goji

Przez dwa tygodnie pijemy zioła zgodnie z powyższym schematem, natomiast w trzecim tygodniu odstawiamy zioła i pijemy codziennie przez tydzień po 1 szklance dziennie aronii, dzikiej róży i pietruszki. Tylko w trzecim tygodniu należy również spożywać na czczo jedną łyżkę oleju oraz zjadać podczas dnia 50 szt. jagód Goji. 

Po trzech tygodniach powtarzamy cały cykl. Zapewne już wtedy będziesz czuł się o wiele zdrowszy. Gdybyś pił napary jednego rodzaju, po kliku miesiącach należałoby zrobić przerwę. Dzięki powyższemu podziałowi nie ma takiej konieczności choć zalecane jest zrobienie 2 tygodni przerwy po 6 miesiącach stosowania. 

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło