Zestaw oczyszczający i wzmacniający organizm

>

W naszym sklepie zielarsko-medycznym znajdują się naturalne zioła, które mają dobroczynny wpływ na organizm. Wiele z tych produktów jest pomocnych przy zwalczaniu różnego rodzaju chorób lub dolegliwości. Hojność natury pozwala na stworzenie naturalnych specyfików wykorzystywanych przez medyków od wieków. Często naturalne zioła są przyćmione przez chemiczne środki lecznicze. Osoby, które stosują dobra pochodzące od Matki Natury, doskonale wiedzą jednak, że to właśnie te specyfiki w parze z wiarą i dobrym nastawieniem potrafią zdziałać cuda.

Chcąc usunąć z organizmu szkodliwe toksyny, można na przykład zastosować zioła fiołka trójbarwnego. Na lepsze trawienie polecany jest kwiat koniczyny czerwonej. Choroby kobiece pomaga zwalczać ziele krwawnika, a kora brzozy wspomaga leczenie infekcji. Przy uszkodzeniach i problemach z wątrobą można śmiało sięgnąć po korzeń mniszka. Właściwości bakteriobójcze ma liść orzecha włoskiego. Olej lniany będzie natomiast promykiem nadziei dla osób, które sądzą, że są bezpłodne.

Zioła lecznicze na wszelkie dolegliwości

Recept na zdrowie jest co niemiara. Wystarczy jedynie dokładnie zapoznać się z ofertą naszego internetowego sklepu z ziołami. Przy każdym produkcie znajduje się krótka charakterystyka zestawów ziół, jak i zalecenia, przeciwwskazania czy informacje o odpowiednim dawkowaniu. Wszelkie dolegliwości widoczne na zewnątrz naszego ciała, zaczynają się od jego wnętrza. Zamiast męczyć organizm chemicznymi środkami, warto postawić na rozwiązania płynące wprost z natury. Dostępne w asortymencie zioła lecznicze nie tylko są skuteczne w działaniu, ale także nie kosztują wiele. Chcąc zadbać o swoje zdrowie, warto zatem wybrać odpowiednie preparaty i stosować je według zaleceń, nie tracąc przy tym majątku na kurację.

Ziołowe herbatki na każdy dzień tygodnia

Aby ułatwić zainteresowanym osobom start z ziołolecznictwem, przygotowaliśmy praktyczny zestaw gotowych herbatek ziołowych na każdy dzień tygodnia wraz z czytelną instrukcją stosowania. Proponowany zestaw został skomponowany w taki sposób, by organizm miał szansę harmonijnie się oczyścić i stopniowo odbudować zdrowie. Największy wpływ na powodzenie fitoterapii ma systematyczność w piciu ziół zgodnie z tygodniowym schematem. Nasze napary powstają z wielu różnych roślin o działaniu prozdrowotnym, wśród których znajdziesz m.in.:

  • - ziele przytulii, stosowane m.in. w chorobach tarczycy,
  • - wzmacniający pamięć rozmaryn i macierzankę o silnych właściwościach antyseptycznych,
  • - poprawiający trawienie rumianek,
  • - liść orzecha włoskiego o działaniu bakteriobójczym wraz z fiołkiem trójbarwnym znajdującym zastosowanie w chorobach skórnych,
  • - przeciwzapalną dziką różę.

To oczywiście nie wszystko. Przekonaj się, co jeszcze najlepszego z natury zamknęliśmy w zestawie oczyszczających ziół. Zachęcamy do rozpoczęcia naturalnej, bezpiecznej dla organizmu, fitoterapii. Ziołolecznictwo to niekonwencjonalny, jednak efektywny sposób na poprawę swojego stanu zdrowia.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło