Syropy

Poza ekologicznymi kawami, herbatami czy koktajlami, w asortymencie internetowego sklepu zielarskiego Zioladar.com.pl można znaleźć duży wybór gęstych i pysznych syropów owocowych, które doskonale komponują się z wieloma różnymi napojami, zwłaszcza z wodą gazowaną i niegazowaną, a także z herbatą. Oferowane produkty nie zawierają w swoim składzie konserwantów i barwników, dzięki czemu mogą być spożywane zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci.

Wśród szerokiej gamy syropów dostępnych w tej kategorii znajdują się między innymi syropy z czarnych jagód, które wyróżniają się doskonałym smakiem i cennymi wartościami odżywczymi, a także syropy żurawinowe, które można stosować do sporządzania orzeźwiających i wzmacniających organizm napojów witaminowych. Ponadto proponujemy też domowe syropy różane, malinowe oraz z czarnego bzu, które odznaczają się wysoką wartością smakową i leczniczą, doskonale sprawdzając się w walce z przeziębieniem, grypą oraz katarem. Zawierają takie składniki jak witamina C, kwasy owocowe oraz antocyjany, działając napotnie i przeciwgorączkowo oraz uśmierzając dolegliwości reumatyczne. W domowej kuchni mogą być stosowane do jogurtów, budyniów, kisielów, herbaty, a także do naleśników oraz lodów.

Dopełnieniem asortymentu dostępnego w tej kategorii są produkty, które mogą stanowić doskonałe, wartościowe substytutu cukru. Syropy trzcinowe oraz z agawy mają przyjemny smak i cenne właściwości lecznicze, gdyż pozytywnie wpływają na regenerację krwi, prawidłowe działanie układu nerwowego oraz regulacje zaburzeń przewodu pokarmowego. Mogą być stosowane w wielu przepisach kulinarnych zamiast cukru lub miodu, także przez osoby z anemią, sportowców, pacjentów w okresie rekonwalescencji oraz przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Aktywne filtry

Neera naturalny syrop z drzew 1l

Cena 163,00 zł

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło