Zioła i preparaty ziołowe

Zioła są jednym z najcenniejszych darów Matki Natury. Zawierają tak wiele pożądanych składników, że można z nich stworzyć ogromną naturalną aptekę. Pomagają na wiele dolegliwości – od poważnych schorzeń różnych układów, po zły nastrój, bezsenność czy kolkę. Aby spełniały swoją rolę i dostarczały organizmowi jak najwięcej cennych składników, konieczne jest zadbanie o ich czystość ekologiczną i odpowiednie przetworzenie. Uprawa, zbieranie i suszenie ziół są prawdziwą sztuką, dzięki której rośliny nie tracą swoich cennych właściwości. Wiedzy i umiejętności wymaga też ich przetwarzanie, łączenie w mieszanki i preparaty.

Nasz sklep internetowy z ziołami, sklep zielarski w Sosnowcu oraz hurtownia zielarska oferują zioła lecznicze w każdej możliwej postaci. W asortymencie mamy m.in. jednogatunkowe zioła suszone. Sklep przygotował bogaty asortyment gatunków na różne dolegliwości. Znajdziesz tu pięciornik gęsi, przetacznik leśny, ziele skrzypu, ziele krwawnika i wiele innych. W ofercie jest też płucnica islandzka, kora brzozy, ziele ostrożenia oraz dziesiątki innych popularnych i mniej znanych gatunków.

Herbatki i preparaty

Sprzedaż hurtowa ziół oraz sprzedaż detaliczna, którą prowadzi Zioła Dar, obejmuje również preparaty przygotowane na bazie roślin leczniczych. Wyróżniliśmy wśród nich ziołowe herbatki, które są nie tylko wygodne do parzenia, ale też ułatwiają dawkowanie. Jednocześnie oferujemy preparaty ziołowe, w których wykorzystano wyciągi z roślin. Polecamy też wyjątkowe produkty, takie jak ziele czystka czy olej z ostropestu plamistego, które cieszą się uznaniem klientów i zielarzy.

W asortymencie znajdziesz zarówno zioła polskie, jak i tybetańskie oraz z innych rejonów świata. W tej grupie znajdziesz m.in. nalewki Ojca Klimuszki i zioła księdza Grzegorza Sroki, a także szampony, syropy, kremy i maści lecznicze oraz wiele innych produktów. Wszystkie artykuły uszeregowaliśmy alfabetycznie, dzięki czemu bez problemu znajdziesz Peobon lub Chitobon Ojca Grzegorza czy też wyszukasz koszyczek rumianku.

Jest 338 produktów.

Pokazano 1-12 z 338 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło