Zdrowa żywność

Oferta naszego sklepu obejmuje wiele produktów przeznaczonych dla miłośników zdrowego odżywiania. Umieściliśmy w niej wiele cennych produktów, z których korzysta się na co dzień do przyrządzania lub przyprawiania potraw. Są one bogactwem wielu witamin, mikroelementów i innych związków, których potrzebuje ludzki organizm, aby prawidłowo funkcjonować na co dzień.

W asortymencie nie brakuje więc suszonych owoców, warzyw, przypraw, produktów zbożowych czy zdrowych przekąsek. Często przydają się one w ciągu dnia – dają cenną energię do działania i pozwalają zapomnieć o głodzie.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Neera naturalny syrop z drzew 1l

Cena 163,00 zł

Zdrowe herbaty dla przyjemności smaku i na dolegliwości

Nasz sklep zielarski w Sosnowcu oraz sklep internetowy zapraszają do zapoznania się z różnymi gatunkami miodu i właściwościami zdrowotnymi, jakie niesie za sobą jego spożywanie. Polecamy także nasz asortyment herbat ziołowych i owocowych. Pomagają one zwalczać dolegliwości układu oddechowego, pokarmowego, moczowego i innych. W asortymencie znajdziesz np. herbatę dla niejadka, w której składzie są ziele krwawnika, pięciornik gęsi oraz kilka innych cennych ziół. Owocowe i ziołowe napary warto pić także dla samego smaku. Możesz też nadać im dodatkowych walorów smakowych przy użyciu dżemów i konfitur, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Szukając w sieci naturalnych i ekologicznych produktów, koniecznie odwiedzaj nasz sklep. Cały czas poszerzamy asortyment, aby zapewnić Ci jak największy wybór zdrowej żywności.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło