Układ moczowy

W asortymencie naszego sklepu posiadamy szereg ziół i naturalnych preparatów, które wspomagają utrzymanie układu moczowego w dobrej kondycji zdrowotnej. Jeśli potrzebujesz wsparcia dla właściwego funkcjonowania nerek, z pewnością pomogą Ci takie zioła, jak:

  • perz,
  • liść maliny,
  • liść pokrzywy,
  • ziele ostrożenia,
  • ziele skrzypu.

Ponadto w trosce o zdrowie Twoich nerek i całego układu dróg moczowych oferujemy naturalne parafarmaceutyki. Spośród nich szczególnie polecamy sok z żurawiny, a także kapsułki z łatwo przyswajalnym olejem z pestek dyni. Świetnym uzupełnieniem dla osób chcących dbać o swój organizm będą również moczopędne zioła lecznicze. Zadbaj o właściwą kondycję nerek i skutecznie zapobiegaj powstawaniu dolegliwości z nimi związanymi.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Ziele ostrożenia

Ziele ostrożenia znane także pod nazwą czarcie żebro to jedno z najlepszych ziół wykorzystywanych do radzenia sobie z dolegliwościami ze strony układu moczowego. Ma ono działanie moczopędne, antyoksydacyjne oraz odtruwające. Skutecznie pomaga w wydalaniu z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii. Poza wspomaganiem pracy nerek ziele ostrożenia przejawia także pozytywny wpływ na walkę z trądzikiem i wysypkami. Wpływa łagodząco na stany zapalne i poprawia kondycję skóry oraz włosów.

Ziele skrzypu

Ziele skrzypu zawiera niezwykle dużo składników odżywczych niezbędnych dla organizmu takich, jak przyswajalna krzemionka, żelazo, kobalt, wapń, fosfor, mangan i sole potasu. Ponadto jest on obfity w witaminę C oraz kwasy organiczne. Dzięki takiemu bogactwu wartościowych elementów posiada on szerokie spektrum zdrowotnego działania.

Podobnie jak ziele ostrożenia, ziele skrzypu przejawia właściwości moczopędne oraz oczyszczające organizm. Dlatego jest stosowany przy niektórych schorzeniach nerek oraz wspierająco dla dróg moczowych.

Ziele skrzypu jest jednak szerzej znane ze względu na swój pozytywny wpływ na kondycję skóry, włosów i paznokci. Tak dobroczynny wpływ przejawiają zawarte w nim związki krzemu. Skrzyp uzupełnia braki w mikroelementach, co pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

Zapoznaj się z resztą naszej oferty i zapewnij sobie codzienną dawkę naturalnego zdrowia.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło