Sok z Pokrzywy 100% bez cukru 500ml EkoMedica

Sok z Pokrzywy 100% bez cukru 500ml EkoMedica

32,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Stosowanie soku z pokrzywy wzmacnia, uodparnia i oczyszcza organizm, uzupełniając niedobory minerałów i witamin. Sok z pokrzywy ma właściwości zwiększania poziomu hemoglobiny i czerwonych krwinek w organizmie, niezastąpiony w leczeniu kamicy nerkowej

Stosowanie soku z pokrzywy wzmacnia, uodparnia i oczyszcza organizm, uzupełniając niedobory minerałów i witamin. Sok z pokrzywy ma właściwości zwiększania poziomu hemoglobiny i czerwonych krwinek w organizmie, w związku, z czym wskazany jest przy anemii i ogólnym osłabieniu organizmu.

Posiada właściwości moczopędne, dlatego też jest niezastąpiony w leczeniu kamicy nerkowej i innych schorzeniach układu moczowego - wspomaga wydalanie z moczem chlorków, mocznika i innych szkodliwych produktów przemiany materii. Przeciwdziała zatrzymywaniu się płynów w organizmie. Jest wskazany w leczeniu dny moczanowej.
Zawarte w pokrzywie związki oczyszczają układ trawienny, odprowadzają złogi żółciowe, wpływając korzystnie na pracę trzustki, wątroby i żołądka. Sok z pokrzywy można stosować w chorobach wątroby, przewodu pokarmowego, nieżytach żołądkowych i jelit, a także przy biegunkach. Działa też przeciwkrwotocznie, obniża ciśnienie krwi, a także poziom cukru we krwi. Dodatkowo doskonale wzmacnia włosy.

Skład: sok z pokrzywy 99,8% kwas cytrynowy.

Chronić przed światłem.

Bez konserwantów

Pojemność: 500ml

Eko Medica
100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło