Kremy i masła

Jednym z popularnych produktów kuchni amerykańskiej i holenderskiej, który wraz z upływem czasu przyjął się także w naszym kraju, jest masło orzechowe. Jest ono przygotowywane na bazie orzechów poddawanych prażeniu, które odbywa się w ponad dwustustopniowej temperaturze. Wiele osób rezygnuje ze spożycia maseł i kremów orzechowych ze względu na wysoką zawartość cukru i syropów glukozowych i skrobiowych. My proponujemy zdrowe i dietetyczne kremy słodzone fruktozą oraz cukrem trzcinowym, które mogą być spożywane nawet przez diabetyków w ramach diety planowanej.

W tej kategorii oferujemy duży wybór kremów i maseł orzechowych odznaczających się naturalnym składem oraz ograniczoną kalorycznością. Dzięki wyeliminowaniu białego cukru i zastąpieniu go fruktozą dostępne produkty mogą być bez obaw spożywane przez wszystkie osoby prowadzące aktywny tryb życia, odchudzające się oraz dążące do utrzymania wagi na odpowiednim poziomie. Oferowane masła i kremy stanowią prawdziwą skarbnicę obniżających poziom cholesterolu we krwi kwasów oleinowych, a dodatkowo są bogate w białko roślinne, magnez, potas, witaminę E oraz błonnik, regulując pracę układu pokarmowego i usprawniając kondycję całego organizmu.

Zarówno masła, jak i kremy orzechowo-nugatowe wspaniale nadają się do smarowania pieczywa czy tostów, ale mogą też stanowić pełnowartościowy dodatek do lodów, wafli, słodkich zapiekanek, biszkoptów czy ciastek. Każdy z dostępnych w tej kategorii produktów może stanowić doskonałą alternatywę dla popularnych kremów czekoladowych z cukrem. Zawarte w nich składniki odżywcze, nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy, błonnik oraz duża porcja białka są idealnym uzupełnieniem zdrowej, zbilansowanej diety każdego dnia.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło