Soki, mleko

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób poszukujących ekologicznych i pełnowartościowych soków oraz mlek, w tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór produktów niezawierających w swoim składzie konserwantów i barwników oraz wyróżniających się wspaniałymi walorami smakowymi. Zawarte w nich witaminy i składniki mineralne poprawiają zdolności filtracyjne nerek, oczyszczają krew, usuwają szkodliwe produkty przemiany materii, a także pomagają w zaburzeniach pracy wątroby, chorobach płuc i tarczycy.

W asortymencie naszego sklepu zielarskiego posiadamy między innymi ekologiczne soki brzozowe, które są dostępne zarówno w wersji naturalnej, jak i wzbogaconej dziką różą, czarną jagodą, dziurawcem, jabłkiem, maliną, miętą, wiśnią, żurawiną oraz suszonymi owocami. Oferowane soki z brzozy stanowią źródło niezbędnych dla naszego organizmu składników w postaci cukrów naturalnych takich jak glukoza i fruktoza, soli mineralnych, związków potasu, magnezu, fosforu, a także witamin z grupy B, poprawiając odporność, regulując procesy przemiany materii oraz wykazując właściwości przeciwnowotworowe. W medycynie ludowej soki brzozowe były wykorzystywane głównie w leczeniu artretyzmu, wrzodów, anemii, a także anginy.

Obok soków z brzozy nasza oferta obejmuje również naturalne soki aloesowe, z granatów, dzikiej róży, czerwonych jagód, kapusty kwaszonej oraz z suszonych śliwek kalifornijskich, które stanowią doskonałe źródło witamin, błonnika i potasu. Dopełnieniem asortymentu prezentowanego w tej kategorii są mleka roślinne, w tym mleko ryżowe, które nie zawiera laktozy ani glutenu i może być podawane niemowlętom już od szóstego miesiąca życia. Mleka roślinne mogą być stosowane na zimno, w połączeniu z sokami owocowymi oraz zmiksowane ze świeżymi owocami. Można je także wykorzystywać do przyrządzania mlecznych budyniów i kisieli.

Aktywne filtry

Neera naturalny syrop z drzew 1l

Cena 163,00 zł

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło