Przewód pokarmowy

Tradycyjne powiedzenie mówi, że jesteś tym, co jesz. W rzeczywistości bardzo wiele zależy również od kondycji układu trawiennego. Jeśli cierpisz na jakiekolwiek dolegliwości związane z układem pokarmowym lub zależy Ci na skutecznej profilaktyce, zapraszamy do naszego sklepu. Zioła oraz naturalne preparaty, które w nim znajdziesz, będą pomocne w walce z wieloma schorzeniami.

W przypadku problemów z układem trawiennym spośród naszej bogatej oferty polecamy szczególnie:

  • kocimiętkę,
  • ziele krwawnika,
  • sok z pokrzywy, olej z ostropestu plamistego,
  • ziele srebrnika,
  • oraz wiele innych preparatów!

Ponadto dobrym rozwiązaniem mogą się okazać lecznicze ziołowe nalewki Ojca Klimuszko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, aby znaleźć produkty odpowiednio dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Miód Manuka MGO 400+ 250g

Cena 155,00 zł
Oryginalny nowozelandzki Miód Manuka MGO 400+ co oznacza ,że w kilogramie znajduje się minimum 400 mg methylglyoxslu taka jego ilość łagodzi...

Ziele krwawnika

Ziele krwawnika to wyjątkowa roślina, która wykazuje niezwykle korzystne właściwości lecznicze. Działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Ponadto stosowane jest do stymulowania pracy układu pokarmowego oraz rozkurczania mięśni gładkich jelit. Doskonale sprawdza się w przypadku takich dolegliwości, jak nudności, wrzody żołądka, niestrawność, a także przy stanach zapalnych. Krwawnik często stosowany jest także u osób z zaburzeniami łaknienia cierpiących na brak apetytu.

Do innych pozytywnych aspektów wynikających ze stosowania wywarów z tego ziela można zaliczyć wspomaganie odchudzania. Jest on także polecany kobietom, które cierpią z powodu nieregularnych lub wyjątkowo bolesnych miesiączek.

Pięciornik gęsi

Pięciornik gęsi czyli ziele srebrnika często uważany jest za chwast rosnący na łąkach. W rzeczywistości posiada on wyjątkowe, zdrowotne właściwości. Podobnie jak ziele krwawnika, srebrnik ma działanie przeciwzapalne, wzmacniające, a także przeciwbiegunkowe. Świetnie wpływa na trawienie oraz cały układ pokarmowy, a ponadto zalecany jest w walce ze stanami zapalnymi i hemoroidami. Wówczas można go stosować w dwojaki sposób: pijąc napar lub robiąc z niego kompresy i nasiadówki.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło