Miód Bonimel Prawoślazowo - koprowy, miód leczniczy 250g

Miód Bonimel Prawoślazowo - koprowy, miód leczniczy 250g

29,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt zalecany jest w leczeniu stanów zapalnych gardła, oskrzeli i płuc. A także w stanach zapalnych i skurczowych przewodu pokarmowego oraz przy wzdęciach.

Bonimel miód prawoślazowo- koprowy polecany jest, jako leczenie pomocnicze w stanach zapalnych płuc, oskrzeli i gardła. Można nim słodzić herbatę i inne napoje. Działa także korzystnie na przewód pokarmowy.

Działanie: Miód działa leczniczo w chorobie wrzodowej żołądka czy też dwunastnicy. Rozpuszczony w wodzie miód pity małymi łykami stymuluje pracę gruczołów śluzowych żołądka, w efekcie zwiększa to warstwę ochronną śluzu na jego błonie śluzowej. W niedokwaśności żołądka, roztwór miodu pity tuż przed posiłkiem zwiększa wydzielanie kwasu solnego. Miód ma korzystne działanie także na jelita. Pobudza wydzielanie soków trawiennych i wzmaga jego perystaltykę.Produkt działa przeciwdrobnoustrojowi na najczęstsze patogenu chorób zakaźnych układu oddechowego.  Działanie przeciwbakteryjne miodu wywodzi się z obecności w nim olejków eterycznych, a przede wszystkim nadtlenku wodoru. Poza tym miód działa wykrztuśnie i rozluźnia wydzielinę oskrzelową. Systematyczne spożywanie preparatu zapobiega powstawaniu pylicy płuc u osób na nią narażonych.

Wskazania: Produkt zalecany jest w leczeniu stanów zapalnych gardła, oskrzeli i płuc. A także w stanach zapalnych i skurczowych przewodu pokarmowego oraz przy wzdęciach.

Sposób użycia: Należy spożywać 2 łyżeczki miodu 3-4 razy dziennie. Można nim słodzić herbatę lub inne napoje.

Skład: Miód pszczeli, wyciąg z korzenia prawoślazu, olejek koprowy.

Bonimed
100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło