Dezodoranty, antypespiranty

Oferujemy dezodoranty i antyperspiranty na bazie naturalnych składników. Starannie dobrana formuła zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień. Kosmetyki nie tylko niwelują przykry zapach potu, ale blokują jego wydzielanie się, znacznie minimalizując ryzyko pojawienia się mokrych plam na ubraniu. Ich działanie jest w pełni bezpieczne dla skóry. Naturalne składniki łagodzą objawy podrażnienia i nie powodują dyskomfortu stosowane zaraz po depilacji.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Preparaty w krysztale

Wśród proponowanych produktów znajduje się dezodorant w krysztale stosowany przez kobiety i mężczyzn. Nie zawiera sztucznych barwników i substancji syntetycznych. Ma działanie antybakteryjne, ściągające i zmniejszające potliwość. Jest bezpieczny dla skóry i nie wywołuje podrażnień. Może być używany do każdego rodzaju skóry pod pachami i na stopach czy dłoniach. Jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy zmoczyć go wodą. Dodatkowo odznacza się dużą wydajnością.

Antyperspiranty roll-on

W ofercie również antyperspiranty roll-on dla kobiet i mężczyzn. Proponowane produkty wykazują właściwości antybakteryjne i łagodzące. Pomagają w zachowaniu naturalnego pH skóry i utrzymaniu świeżości przez cały dzień.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło