Dary morza

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty będące prawdziwymi darami morza. Włączone do codziennej diety przyniosą wiele korzyści w postaci zdrowia, lepszej sylwetki i kondycji. Proponujemy między innymi sól morską, która jest doskonałym zamiennikiem soli kuchennej, a także suplementy diet z alg morskich, bogatych w witaminy i składniki mineralne.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Spirulina – wartościowy suplement diety

Wprowadzenie spiruliny do codziennej diety niesie wiele korzyści. Suplement składa się w 100% z alg morskich, jest źródłem pełnowartościowego białka, łatwo przyswajalnego żelaza, jodu i magnezu, a także chlorofili i fikocyjaniny, które wspomagają oczyszczanie organizmu. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tarczycy i wspiera układ odpornościowy. Proponujemy spirulinę w formie sypkiej, którą można z łatwością przemycić do codziennej diety, na przykład poprzez dodanie dziennej porcji do ulubionego koktajlu.

Sól morska

Sól morska jest o wiele mniej przetworzona niż sól kuchenna, dzięki czemu jest bogatym źródłem minerałów, które regulują pH organizmu, pomagają oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn i wspierają ochronę układu krwionośnego poprzez obniżenie złego poziomu cholesterolu we krwi. Ponadto zawiera magnez i potas, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Wspiera procesy trawienne, a duża zawartość antyoksydantów opóźnia procesy starzenia.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło