Zielarski sklep internetowy Zioła Dar – o nas

ikonka domku

Nasz sklep z ziołami to prawdziwa skarbnica skutecznych produktów leczniczych. Zachęcamy do zakupu ziół i mieszanek ziołowych!

Zioła towarzyszą ludzkości od dawien dawna. Ich właściwości były już znane Babilończykom i mieszkańcom starożytnej Asyrii. Już oni wykorzystywali rumianek, babkę, piołun, szafran czy też nagietek do celów leczniczych. O wiele większą wiedzą z zakresu ziołolecznictwa mogli poszczycić się starożytni Egipcjanie. Żyjący w tym okresie kapłani komponowali mieszanki ziołowe z takich roślin jak m.in. jałowiec, tatarak, kora granatowca, mirra, mak polny, mięta pieprzowa oraz lulek czarny.

Fitoterapia, czyli ziołolecznictwo, przez wiele wieków była wykorzystywana jako jedyna forma zwalczania chorób. Obecnie jest ona alternatywnym sposobem na naturalne wspomaganie organizmu w przypadku jego nieprawidłowego funkcjonowania.

We współczesnym świecie sklepy zielarskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, którym nieobcy jest temat ziołolecznictwa. Jesteśmy ogromnie usatysfakcjonowani faktem, że Zioła Dar – profesjonalny wysyłkowy sklep zielarski również może odpowiedzieć na potrzeby miłośników zdrowego trybu życia inspirowanego naturą.


Kim jesteśmy?

Internetowy sklep zielarski zioladar.com.pl został założony przez pasjonatów ziołolecznictwa i zwolenników naturalnych terapii. Promujemy zdrowy tryb życia w zgodzie z naturą. Dzielimy się z Wami wiedzą na temat praktycznego wykorzystania leczniczej mocy, jaką oferują zioła. Moc ta, niejednokrotnie niedoceniana przez konwencjonalną medycynę, uwalnia od wszelkich uciążliwych dolegliwości. Wykazuje także zadziwiająco dobre efekty w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Lepiej zapobiegać niż leczyć. A jeśli potrzebna jest terapia, warto sięgnąć po zioła oraz naturalne suplementy diety, bez domieszek chemii farmaceutycznej. Nasz sklep zielarsko-medyczny udostępnia także akcesoria, które służą przygotowaniu ziół czy wspomagają funkcjonowanie zgodnie z rytmem natury.fCo oferujemy?


Nasz sklep zielarski prowadzi sprzedaż online ziół, preparatów do zdrowej pielęgnacji oraz ekologicznych produktów żywnościowych. Dostępne na stronie kategorie przedstawiają zarys przygotowanej przez nas oferty. Są to:


Zioła alfabetycznie
W sekcji tej odnaleźć można m.in. zioła Ojca Grzegorza Sroki oraz mieszanki i nalewki Ojca Klimuszki. Znajduje się tu również bogaty wybór ziół jednorodnych oraz w saszetkach. Dzięki alfabetycznej segregacji bez problemu odszukasz ziele krwawnika, przetacznik leśny czy inne suszone zioła. Sklep oferuje też herbaty ziołowe EKO.


Produkty według zastosowania
Nasz sklep z ziołami to miejsce, w którym odnajdziesz m.in. wiele ziół i preparatów leczniczych pozwalających zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować różnorodnego typu dolegliwości. Jeśli potrzebna Ci kora brzozy, płucnica islandzka lub ziele srebrnika na konkretną dolegliwość, wystarczy, że zajrzysz do wybranej zakładki. Poza szukanymi produktami znajdziesz w niej też wiele produktów alternatywnych.


Zdrowa żywność
Dostarczając organizmowi wartościowych składników, zyskujesz poprawę samopoczucia i zdrowia. Oferujemy szeroki wybór gotowych produktów żywnościowych i suplementów diety. Znajdziesz tu produkty pszczele, olej z ostropestu plamistego czy kokosowy, przyprawy, produkty sojowe, a nawet słodycze.


Kosmetyki naturalne
Jednym z kluczowych punktów naszej oferty są preparaty do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, dłoni i stóp. Ich specjalnie opracowana formuła doskonale zadba o Twój zdrowy wygląd.


Zioła Dar to kompleksowo zaopatrzony sklep zielarski (stacjonarny w Sosnowcu i internetowy). Zapraszamy do działu „oferta”, gdzie poznasz cały nasz asortyment. Życzymy udanych zakupów i dobrego samopoczucia!

człowiek zbierający zioła
herbata stojąca wśród ziół
zioła na desce
ikonka człowieka

Dane firmowe

ZiołaDar
ul. Piłsudskiego 9, 41-200 Sosnowiec, Polska

Nr konta bankowego:
ING 78 1050 1272 1000 0092 0165 1982

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło