Wysyłkowy sklep zielarski ZiołaDar

ikonka domku

Wysyłkowy sklep zielarski ZiołaDar to prawdziwa skarbnica pełna skutecznych ziołowych produktów leczniczych. Został on założony przez prawdziwych pasjonatów ziołolecznictwa oraz zwolenników naturalnych terapii. Na co dzień promujemy zdrowy tryb życia idący w zgodzie z naturą. Chętnie dzielimy się z Tobą wiedzą na temat praktycznego wykorzystania leczniczej mocy, jaką oferują zioła. Moc ta pomaga w walce z różnymi uciążliwymi dolegliwościami, a często jest niedoceniana przez konwencjonalną medycynę. Ponadto wykazuje zadziwiająco dobre efekty w profilaktyce chorób cywilizacyjnych.

Zioła oraz naturalne suplementy diety takie, jak zioła i nalewki Ojca Klimuszki, które znajdziesz w naszym wysyłkowym sklepie zielarskim, nie posiadają domieszek chemii farmaceutycznej i skutecznie wspomagają różnego typu terapie.

Długa historia leczniczych właściwości ziół

Zioła towarzyszą człowiekowi w zasadzie od zawsze. Ich prozdrowotne właściwości były znane Babilończykom oraz mieszkańcom starożytnej Asyrii. Wykorzystywali oni między innymi rumianek, piołun, szafran oraz nagietek do celów leczniczych. Idąc dalej, starożytni Egipcjanie mieli o wiele większą wiedzę z zakresu ziołolecznictwa. Żyjący w tamtym okresie kapłani komponowali rozmaite mieszanki ziołowe. Do tego celu używali takich roślin, jak jałowiec, tatarak, kora granatowca, mirra, mak polny, mięta pieprzowa czy lulek czarny.

Fitoterapia (czyli po prostu ziołolecznictwo) przez wiele wieków była wykorzystywana, jako jedyna forma zwalczania wielu chorób. Obecnie jest ona alternatywnym sposobem na naturalne wspomaganie organizmu w przypadku jego nieprawidłowego funkcjonowania.

W naszym wysyłkowym sklepie zielarskim kontynuujemy tę praktykę i oferujemy wiele zdrowotnych ziół do stosowania przy różnych schorzeniach oraz jako uzupełnienie codziennej diety.

Pomagamy w wyborze ziół na każdą dolegliwość

Nasz wysyłkowy sklep internetowy z ziołami często odwiedzany jest przez osoby poszukujące alternatywnych rozwiązań, które pomogą rozwiązać problemy i dolegliwości zdrowotne. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i posiadamy obszerną wiedzę na temat przeznaczenia i zastosowania ziół. Dlatego chętnie służymy pomocą w zakresie odpowiedniego doboru preparatów.

Odwiedź prowadzony przez nas zielarski sklep internetowy i wybierz produkty, które pomogą zachować Ci dobre zdrowie oraz poprawią samopoczucie. Proponowane zioła oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Możesz się o tym przekonać, zaglądając do poszczególnych zakładek tematycznych z produktami.

człowiek zbierający zioła
herbata stojąca wśród ziół
zioła na desce
ikonka człowieka

Dane firmowe

ZiołaDar
ul. Owsiana 2, 41-200 Sosnowiec, Polska

Nr konta bankowego:
ING 78 1050 1272 1000 0092 0165 1982

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło