Zioła i nalewki Ojca Klimuszki

Jeżeli chcesz spowalniać procesy starzenia się, które zachodzą w Twoim organizmie, szukasz sposobu na zdrowe zrzucenie zbędnych kilogramów bądź chcesz w końcu zwalczyć bezsenność — ten dział jest miejscem, w którym możesz się na chwilę zatrzymać. To tutaj znajdziesz zioła Ojca Klimuszki, które były stworzone na podstawie prawdziwej pasji, ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w ziołolecznictwie. Ojciec A. K. Klimuszko był duchownym i zielarzem, który studiował między innymi oddziaływanie drzew na ludzi. Stwierdził, że drzewa takie jak akacja, morwa, sosna, kasztanowiec, brzoza czy lipa, działają korzystnie na człowieka. Opublikował na ten temat kilka książek, które goszczą na półkach w wielu domach.

Dawkowanie nalewek ziołowych

Przy każdym dostępnym w naszym sklepie naturalnym specyfiku znajdują się zalecenia i dawkowanie. Odpowiednie spożywanie tego rodzaju ziół z pewnością przyniesie zamierzone rezultaty. W asortymencie naszego sklepu zielarskiego znajdują się nalewki Ojca Klimuszki na serce, trawienie czy wątrobę. W przypadku takich nalewek prawidłowym dawkowaniem będzie codzienne picie łyżeczki lub łyżki (w zależności od rodzaju nalewki) rano i wieczorem. W nalewkach może powstawać naturalny osad, dlatego jest zalecane ich wstrząśnięcie przed użyciem.

Wybrane nalewki Ojca Klimuszki mogą być stosowane jako dodatek do dziennego jadłospisu, aczkolwiek nie mogą być substytutem zróżnicowanej diety. Oprócz stosowania specjalistycznych ziół przypominamy o piciu odpowiedniej ilości wody, spożywaniu świeżych owoców i warzyw. Do picia naturalnych nalewek z ziół od Ojca Klimuszki, wystarczy dodać także trochę wiary w efektywną kurację — oto najlepsza recepta na zdrowie!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło