Zioła Ojca Klimuszki

Zioła Ojca Klimuszki to owoc prawdziwej pasji, ogromnej wiedzy, a także wieloletniego doświadczenia w ziołolecznictwie. Ojciec Klimuszko był duchownym oraz zielarzem, który spędził dużą część swojego życia na studiowaniu między innymi oddziaływania drzew na ludzi. Zgodnie z jego twierdzeniami, drzewa takie, jak akacja, morwa, sosna, kasztanowiec, brzoza czy lipa korzystnie wpływają na człowieka. Co więcej, opublikował on na ten temat kilka książek, które mają wielu czytelników.

Rozmaite zioła Ojca Klimuszki spowalniają procesy starzenia się zachodzące w organizmie każdego człowieka. Ponadto wykazują pozytywny wpływ oraz pomagają w skutecznej walce z takimi dolegliwościami, jak:

  • bezsenność,
  • choroby skóry,
  • problemy z pamięcią i koncentracją.

Największą popularnością cieszą się one jednak wśród osób, które chcą w zdrowy sposób zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów.

Nalewki Ojca Klimuszki

W asortymencie naszego sklepu zielarskiego posiadamy nalewki Ojca Klimuszki przeznaczone do stosowania w celu wspomagania pracy serca i wątroby. Ponadto pozytywnie wpływają one na układ trawienny i pokarmowy. Wybrane nalewki Ojca Klimuszki mogą być stosowane jako dodatek do codziennego jadłospisu. Pamiętaj jednak, że nie mogą służyć jako substytut zróżnicowanej diety. Oprócz stosowania specjalistycznych ziół przypominamy o piciu odpowiedniej ilości wody, spożywaniu świeżych owoców i warzyw.

Dawkowanie nalewek ziołowych Ojca Klimuszki

Przy każdym dostępnym w naszym sklepie naturalnym specyfiku, w tym przy nalewkach ziołowych Ojca Klimuszki, znajdują się zalecenia i dokładne dawkowanie. Spożywanie tego rodzaju ziół w odpowiedni sposób z pewnością przyniesie odczuwalne, zamierzone rezultaty.

W przypadku nalewek ziołowych prawidłowym dawkowaniem jest codzienne picie jednej łyżki lub łyżeczki (w zależności od rodzaju nalewki) rano i wieczorem. W nalewkach może powstawać osad, który jest naturalnym efektem, dlatego zalecane jest ich wstrząśnięcie przed użyciem.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących dawkowania lub przeznaczenia ziół i nalewek Ojca Klimuszki, a także innych naszych produktów, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło