Sole do kąpieli

Sole do kąpieli to nie tylko sposób na relaks, ale też na uporanie się z wieloma dolegliwościami. Wybierając naturalne preparaty do kąpieli, otrzymują Państwo moc minerałów i mikroelementów, które korzystnie wpływają między innymi na problemy skórne, a także schorzenia i bóle stawów i mięśni.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Pielęgnacja skóry ciała a sól do kąpieli

Proponujemy naturalne sole o wielu cennych właściwościach. Wśród dostępnych produktów znajduje się sól krystaliczna z minerałami z Morza Martwego, która doskonale oczyści skórę z toksyn i martwych komórek naskórka. Stosowana regularnie poprawia wygląd skóry, zwiększając jej napięcie i elastyczność. Ponadto wspomaga redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest bezpieczna w przypadku problemów dermatologicznych.

Natomiast sól borowikowa działa przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie i rozgrzewająco, dlatego zalecana jest w przypadku urazów i schorzeń stawów, kości i mięśni. Dla osób z dolegliwościami reumatologicznymi i neurologicznymi przygotowaliśmy sól termalną jodowo-bromową, która przyspiesza regenerację poprzez usprawnienie procesów zachodzących w komórkach. Ponadto doskonale sprawdzi się również w przypadku problemów dróg oddechowych i laryngologicznych.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło