Bocheńska lecznicza sól jodowo-bromowa 1kg

Bocheńska lecznicza sól jodowo-bromowa 1kg

10,90 zł
Brutto
Dzięki kompleksowemu oddziaływaniu na organizm, pomaga w leczeniu wielu schorzeń. Od lat 70-tych, do dziś Bocheńska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa jest bazą dla naturalnych terapii solankowych. Pomaga na schorzenia reumatyczne oraz wiele innych dolegliwości

Bocheńska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa to produkt o ugruntowanym zastosowaniu medycznym. Dzięki kompleksowemu oddziaływaniu na organizm, pomaga w leczeniu wielu schorzeń. Od początku lat 70-tych, do dziś Bocheńska Lecznicza Sól Jodowo-Bromowa jest bazą dla naturalnych terapii solankowych.

Działanie:
kompleksowo poprzez czynniki termiczne, mechaniczne i chemiczne. Działa zarówno na skórę i błony śluowe jak i na cały organizm. Rozpulchnia naskórek umożliwiając wchłanianie składników mineralnych. Działa antyseptycznie, wspomaga leczenie chorób skóry. Normalizuje czynności wegetatywnego układu nerwowego i układu przysadka-nadnercza, zmniejsza się przewodnictwo skóry, zmniejsza się nerwowowść i pobudzenie; przeciwzapalny i odkażający.

Wskazania: kąpiele w schorzeniach reumatycznych (reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów, zapalenie reumatyczne mięśni ścięgien, zapalenie korzonków nerwowych, schorzenia pourazowe narządu ruchu, rekonwalescencja), w chorbach przemiany materii (dnawe zapalenie stawów, profilaktyka niedoczynności tarczycy), w ginekologii (przewlekłe zapalenie przydatków), w dermatologii (jako środek pomocniczy, łuszczyca, rybia łuska, wyprysk przewlekły, nerwice naczyniowe), w chorobach ukladu naczyniowego (zaburzenia ukrwienia obwodowego kończyn)

Kąpiele można stosować w stanach zmęczenia, w celu poprawy ogólnej kondycji fizycznej.

Inhalacje: przewlekłe choroby dróg oddechowych i zatok obocznych nosa.

Sposób użycia: zewnętrznie w postaci roztworu wodnego do inhalacji i kąpieli.

Zawartość opakowania: 1kg

99 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło