Kawa

Poza szerokim wyborem herbat, oferta naszego zielarskiego sklepu internetowego obejmuje także bogatą gamę kaw organicznych. Są to produkty, które zostały wyprodukowane z ziaren uzyskanych z certyfikowanych upraw rolnictwa ekologicznego i nie zawierają w swoim składzie szkodliwych nawozów sztucznych oraz pestycydów. Odpowiedni sposób uprawy i przetwarzania ziaren ma kluczowy wpływ nie tylko na jakość, ale również na walory zdrowotne przyrządzanych naparów.

W asortymencie posiadamy między innymi ekologiczne kawy orkiszowe, które powstają w procesie palenia ziaren orkiszu. Orkisz posiada więcej pozytywnie wpływających na nasz organizm składników odżywczych niż zboża innych odmian, a dodatkowo jest lekkostrawny i łatwo przyswajalny. Kawa orkiszowa jest dobrym napojem na każdą porę dnia, a dzięki temu, że nie zawiera w swoim składzie kofeiny, może być spożywana nawet przez dzieci i młodzież. Ciekawą alternatywę dla kawy orkiszowej może stanowić kawa ziołowo-zbożowa, wpływająca korzystnie na wzmocnienie mięśnia sercowego i funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Tego typu napój sporządzony z gorącą wodą lub mlekiem może być doskonałym naparem odżywczym dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie i cenią sobie aromatyczny zapach kawy ziołowo-zbożowej.

W tej kategorii naszego sklepu zielarskiego można ponadto znaleźć kawy zbożowe Ojca Klimuszko na serce i na odchudzanie, stanowiące naturalne klasztorne przysmaki, które są otrzymywane z prażonych ziaren takich zbóż jak cykoria, pszenica, żyto i jęczmień. Zawierają one w swoim składzie cenny dla organizmu błonnik, białko, węglowodany, a przy tym nie zawierają tłuszczu i mogą być podawane z mlekiem. Kawy zbożowo-ziołowe Ojca Klimuszko są w szczególności polecane przy prowadzeniu diety odchudzającej, a także w przypadku schorzeń trzustki, żołądka, wątroby, jelit oraz serca.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło