Pierzga, propolis

Poza produktami zbożowymi i ziarnami, w asortymencie sklepu zielarskiego Zioladar.com.pl znajduje się duży wybór produktów pszczelich. Ich receptury bazują między innymi na propolisie, żywicznej substancji o lekko zielonkawej barwie, która jest wytwarzana przez pszczoły ze związków zebranych z pączków niektórych drzew. Propolis jest bogaty w kilkaset różnorodnych związków chemicznych (takich jak sterole, kwasy aromatyczne, flawonoidy, kumaryny i terpeny), dzięki czemu wykazuje naturalne zdolności niszczenia bakterii, grzybów, wirusów, pierwotniaków i wielu innych chorobotwórczych mikroorganizmów.

W tej kategorii oferujemy przede wszystkim różne rodzaje miodów: z propolisem, mleczkiem pszczelim, pyłkiem kwiatowym oraz pierzgą. Miody wielokwiatowe, ze względu na swój bogaty skład, są niezwykle cennymi produktami odżywczymi, w szczególności dla osób wykonujących ciężką pracę umysłową i fizyczną. Wchodzące w ich skład mleczko pszczele wykazuje silne właściwości bakteriobójcze, wspiera prawidłową pracę układu immunologicznego, reguluje procesy przemiany materii, a także redukuje zmęczenie. Miody zawierające propolis, mleczko pszczele i pyłek kwiatowy są polecane przy leczeniu wielu schorzeń, w tym między innymi anemii, cukrzycy, miażdżycy, infekcji, chorób wieńcowych oraz stanów wzmożonego napięcia nerwowego. Stabilizują stan równowagi hormonalnej, wpływają na poprawę wzroku i słuchu, a także wspierają procesy regeneracyjne tkanek i chrząstki kostnej.

Poza miodami, w asortymencie naszego internetowego sklepu zielarskiego można też znaleźć duży wybór zawierających miód i propolis tabletek, pastylek oraz aerozoli przeznaczonych do rozpylania w jamie ustnej. Produkty te znajdą zastosowanie przede wszystkim w bólach gardła i chrypce, przeziębieniach i stanach grypowych, infekcjach górnych dróg oddechowych, a także w bakteryjnych oraz grzybiczych infekcjach jamy ustnej, gardła i krtani.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło