Zioła jednorodne

W naszym sklepie znajdziesz produkty, które są idealne dla osób stosujących zioła do leczenia lub uzupełniania rozmaitych terapii. Wiele z naszych jednorodnych ziół przejawia niezwykle szerokie działanie wspierające organizm przy schorzeniach i dolegliwościach. Staramy się dobierać asortyment w taki sposób, aby jak najwięcej osób mogło znaleźć u nas odpowiednie zioła lecznicze.

Zapewniamy zarówno naturalne preparaty potrzebne do wyleczenia choroby, jak i produkty do stosowania profilaktycznego. Od zarania wieków to właśnie zioła były stosowane do gojenia ran, urazów czy innych uszkodzeń zewnętrznych. Dostrzegano również ich potencjał w leczeniu organizmu od środka, a niektóre z dawnych przepisów i porad przetrwały do dziś.

Zioła popularne i mniej znane

W zakres naszego asortymentu wchodzą popularne zioła lecznicze takie, jak rumianek, czystek, czosnek niedźwiedzi, płucnica islandzka, przetacznik leśny, ziele srebrnika czy krwawnika. Każde z nich ma wyjątkowe, prozdrowotne działanie, które świetnie wpłynie na Twój organizm, a co za tym idzie – samopoczucie.

Dzięki promowaniu zdrowego trybu życia wiele osób doceniło lecznicze właściwości skrzypu polnego, aloesu, aronii oraz wielu innych roślin. W naszym sklepie znajdziesz również mniej popularne, czasami wręcz niedoceniane zioła, które także powinny zostać szerzej poznane. Do takich przykładów należy zaliczyć:

  • gojący obrzęki kwiat arniki,
  • pięciornik gęsi świetnie sprawdzający się jako środek rozkurczający,
  • rdest ostrogorzki, który obniża ciśnienie i zwiększa krzepliwość krwi,
  • oraz wiele innych roślin!

Przetacznik leśny

Przetacznik leśny posiada wiele wartościowych dla organizmu substancji. Dzięki temu ma on niezwykle szerokie spektrum leczniczego działania. Stosuje się go w przypadku wielu schorzeń, do których można zaliczyć dolegliwości układu oddechowego, zaburzenia trawienia, choroby skóry i wiele innych.

Ziele przetacznika leśnego ma silne właściwości oczyszczające i antyoksydacyjne dla organizmu. Wpływa korzystnie na płuca, oskrzela oraz wątrobę, a także wykazuje działanie moczopędne. Ponadto działa przeciwreumatycznie, a także łagodząco na kaszel oraz objawy alergii.

Dzięki tak szerokiemu działaniu naszych ziół oraz tak bogatemu wyborowi, każda osoba zainteresowana zdrowym odżywianiem znajdzie coś dla siebie.

Jest 238 produktów.

Pokazano 1-12 z 238 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło