Zioła jednorodne

W naszym sklepie znajdują się produkty idealne dla osób, które stosują zioła do leczenia różnorodnych schorzeń bądź dolegliwości. Staramy się dobierać asortyment w taki sposób, aby jak najwięcej osób mogło znaleźć u nas zioła lecznicze. Sklep internetowy zapewnia im naturalne preparaty potrzebne do wyleczenia choroby, jak i produkty do stosowania profilaktycznego. Od zarania wieków to właśnie zioła były stosowane do gojenia ran, urazów czy innych uszkodzeń zewnętrznych. Dostrzegano również ich potencjał w leczeniu organizmu od środka, a niektóre z dawnych przepisów i porad przetrwały do dziś.

Wśród naszych produktów leczniczych znajdują się herbaty ziołowe, naturalne produkty lecznicze i pielęgnacyjne, a także zioła suszone. Sklep oferuje ich bardzo wiele zarówno w postaci sypanej, jak i w saszetkach. W społeczeństwie wraca coraz większe zaufanie do fitoterapii, dlatego oferujemy naturalne środki stosowane przy chorobach skórnych, cukrzycy, prostacie, chorobach przewodu pokarmowego, anemii i wielu innych. Proponujemy lekarstwa pochodzące wyłącznie od Matki Natury. Wystarczy chęć podjęcia leczenia, konsekwentne spożywanie danego zioła oraz wiara w skuteczność kuracji.

Zioła popularne i mniej znane

W sklepie znajdują się popularne zioła lecznicze, takie jak stosowany już od starożytności rumianek, czystek pomagający w usunięciu z organizmu bakterii i toksyn czy zawierający wiele witaminy C czosnek niedźwiedzi. Znajdziesz tu też takie zioła jak: płucnica islandzka, przetacznik leśny, ziele srebrnika, kora brzozy czy ziele krwawnika. Promowanie zdrowego żywienia pozwoliło także odkryć większej liczbie osób właściwości skrzypu polnego, aloesu, aronii czy innych roślin. Oferujemy jednak również mniej znane, wręcz czasem niedoceniane zioła lecznicze, wśród których znajduje się gojący obrzęki kwiat arniki, pięciornik gęsi świetnie sprawdzający się jako środek rozkurczający, a także rdest ostrogorzki, który obniża ciśnienie i zwiększa krzepliwość krwi. Jesteśmy pewni, że każdy wybierze tu coś dla siebie.

Jest 238 produktów.

Pokazano 1-12 z 238 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło