Zioła jednorodne

W naszym sklepie znajdziesz produkty, które są idealne dla osób stosujących zioła do leczenia lub uzupełniania rozmaitych terapii. Wiele z naszych jednorodnych ziół przejawia niezwykle szerokie działanie wspierające organizm przy schorzeniach i dolegliwościach. Staramy się dobierać asortyment w taki sposób, aby jak najwięcej osób mogło znaleźć u nas odpowiednie zioła lecznicze.

Zapewniamy zarówno naturalne preparaty potrzebne do wyleczenia choroby, jak i produkty do stosowania profilaktycznego. Od zarania wieków to właśnie zioła były stosowane do gojenia ran, urazów czy innych uszkodzeń zewnętrznych. Dostrzegano również ich potencjał w leczeniu organizmu od środka, a niektóre z dawnych przepisów i porad przetrwały do dziś.

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Zioła popularne i mniej znane

W zakres naszego asortymentu wchodzą popularne zioła lecznicze takie, jak rumianek, czystek, czosnek niedźwiedzi, płucnica islandzka, przetacznik leśny, ziele srebrnika czy krwawnika. Każde z nich ma wyjątkowe, prozdrowotne działanie, które świetnie wpłynie na Twój organizm, a co za tym idzie – samopoczucie.

Dzięki promowaniu zdrowego trybu życia wiele osób doceniło lecznicze właściwości skrzypu polnego, aloesu, aronii oraz wielu innych roślin. W naszym sklepie znajdziesz również mniej popularne, czasami wręcz niedoceniane zioła, które także powinny zostać szerzej poznane. Do takich przykładów należy zaliczyć:

  • gojący obrzęki kwiat arniki,
  • pięciornik gęsi świetnie sprawdzający się jako środek rozkurczający,
  • rdest ostrogorzki, który obniża ciśnienie i zwiększa krzepliwość krwi,
  • oraz wiele innych roślin!

Przetacznik leśny

Przetacznik leśny posiada wiele wartościowych dla organizmu substancji. Dzięki temu ma on niezwykle szerokie spektrum leczniczego działania. Stosuje się go w przypadku wielu schorzeń, do których można zaliczyć dolegliwości układu oddechowego, zaburzenia trawienia, choroby skóry i wiele innych.

Ziele przetacznika leśnego ma silne właściwości oczyszczające i antyoksydacyjne dla organizmu. Wpływa korzystnie na płuca, oskrzela oraz wątrobę, a także wykazuje działanie moczopędne. Ponadto działa przeciwreumatycznie, a także łagodząco na kaszel oraz objawy alergii.

Dzięki tak szerokiemu działaniu naszych ziół oraz tak bogatemu wyborowi, każda osoba zainteresowana zdrowym odżywianiem znajdzie coś dla siebie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło