Makarony

Jednym z popularniejszych produktów, które stanowią zastrzyk energii dla naszego organizmu, jest makaron. Niestety wiele osób rezygnuje z jego spożycia, obawiając się nie tylko o wysoką kaloryczność, ale także o zawartość sztucznych konserwantów, barwników czy aromatów. Dlatego dbając o zdrowe żywienie, warto wzbogacić codzienną dietę o wysokiej jakości organiczne makarony pełnoziarniste. Stanowią one doskonałe źródło łatwo przyswajalnych węglowodanów złożonych oraz błonnika, który jest niezbędny, chociażby dla prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego. Błonnik często stanowi też składnik specyfików na odchudzanie, takich jak np. ziołowe preparaty Ojca Grzegorza, które regulują perystaltykę jelit.

Pełnowartościowe produkty orkiszowe

W tej kategorii proponujemy duży wybór ekologicznych makaronów, które zostały wytworzone przy wykorzystaniu starannie dobranych surowców. W ofercie można znaleźć między innymi pełnowartościowy makaron orkiszowy, który zawiera duże ilości wspomnianego błonnika, a także nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin oraz pierwiastków. Ma on łagodny, delikatny smak i jest lekkostrawny. Orkisz spożywany minimum trzy razy dziennie w połączeniu z odpowiednim sposobem odżywiania stymuluje prawidłowe funkcjonowanie systemu immunologicznego. Wykazuje także działanie oczyszczające, wspomagając naturalne usuwanie toksyn z organizmu. Dodatkowo obniża poziom złego cholesterolu, przeciwdziała kamicy żółciowej oraz zmniejsza zapotrzebowanie na insulinę.
Wszystkie makarony, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, to najwyższej jakości wyroby pełnoziarniste. Systematycznie spożywane regenerują organizm i przywracają zdrowie. Każdy z oferowanych produktów został wytworzony na bazie tradycyjnych metod produkcji i starannie wyselekcjonowanych surowców, takich jak jaja oraz odpowiednie gatunki mąk.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło