Czekolady

Słodzona fruktozą lub cukrem trzcinowym czekolada może stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnej czekolady. Dzięki obniżonej kaloryczności może być spożywana zarówno przez osoby dbające na co dzień o dietę i utrzymanie wagi na odpowiednim poziomie, jak i przez wszystkich, którzy chorują na cukrzycę, w ramach diety planowanej. Tego typu zdrowe zamienniki czekolady powstały z myślą o osobach odchudzających się oraz tych, którzy z różnych powodów muszą ograniczyć biały cukier w swoim codziennym jadłospisie.

W tej kategorii proponujemy duży wybór bezglutenowych i bezcukrowych tabliczek czekoladowych, wśród których znajdują się czekolady mleczne, gorzkie, nadziewane, a także z dodatkiem orzechów laskowych. Cukier w ich składzie został zastąpiony głównie fruktozą, która jest powszechnie uważana za idealny substytut glukozy w jadłospisie diabetyków – cechuje się niskim indeksem glikemicznym, jest słodsza od cukru, a co najważniejsze, jej wykorzystywanie przez ludzki organizm odbywa się bez udziału insuliny. W ofercie posiadamy też czekolady słodzone cukrem trzcinowym – ciemny cukier zawiera naturalną melasę i inne domieszki pochodzące z trzciny cukrowej, które nadają słodyczom przyjemny smak i aromat. Dzięki temu, że oferowane czekolady nie zawierają glutenu, mogą być spożywane również przez osoby chorujące na celiakię oraz cierpiące z powodu alergii pokarmowych na gluten.

Wszystkie proponowane w naszym sklepie ze zdrową żywnością czekolady bezglutenowe i bezcukrowe zachowują walory smakowe klasycznych wyrobów czekoladowych, odznaczając się przy tym wysoką zawartością masy kakaowej i ograniczoną kalorycznością. Dzięki naszym produktom nikt już nie musi rezygnować ze swojej ulubionej słodkiej przekąski – wystarczy zastąpić ją czekoladą bez dodatku cukru.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło