Mniszek Korzeń, Korzeń Mniszka 50g

Mniszek Korzeń, Korzeń Mniszka 50g

6,50 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Korzeń mniszka, dzięki swoim składnikom leczniczym oraz odżywczym, usprawnia czynność wątroby oraz ułatwia przepływ żółci do woreczka żółciowego i dwunastnicy, umożliwiając wydajniejszą pracę organizmu. W połączeniu z łopianem, który posiada silne działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne i grzybostatyczne, pomagają w przypadku chorób skórnych, zwłaszcza przy uporczywym trądziku młodzieńczym. Pobudza również wątrobę, przyspiesza przemianę materii oraz oczyszcza krew. Pobudza i zwiększa czynność wydzielniczą trzustki, wydzielanie żółci przez wątrobę ułatwia jej przepływ do dwunastnicy, przeciwdziała zastojom żółci.

Działanie: pobudza i zwiększa czynność wydzielniczą trustki; wydzielanie żółci przez wątrobę ułatwia jej przepływ do dwunastnicy, przeciwdziała zastojom żółci.

Wskazania: uszkodzenie wątroby i zbyt skąpe wydzielanie żółci, szczególnie w stanach po wirusowym zapaleniu wątroby, po zabiegach na drogach żółciowych oraz pomocniczo w kamicy żółciowej; przy niedoborze soku żołądkowego. Korzeń mniszka (Taraxaci Radix) zawiera gorzkie związki seskwiterpenowe, triterpeny, inulinę, fitosterole i znaczne ilości soli potasu.

Sposób użycia: łyżeczkę zalać szklanką wrzątku.

Zawartość opakowania: 50g

Flos
551E-491D2
85 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło