• Nowy
Kukurydza Znamiona, Znamię Kukurydzy 50g

Kukurydza Znamiona, Znamię Kukurydzy 50g

4,20 zł
Brutto
Znamię kukurydzy to naturalny środek zwiększający ilość moczu i poprawiający przepływ w drogach moczowych w zaburzeniach oddawania moczu. Znamię kukurydzy stosuje się także w stanach zapalnych nerek i pęcherza.
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Znamię kukurydzy ma działanie: moczopędne, rozkurczowe na drogi moczowe i żółciowe oraz przeciwzapalne. Zwiększają także krzepliwość krwi.

Wskazania:
 Jako środek zwiększający ilość moczu i poprawiający przepływ w drogach moczowych w zaburzeniach oddawania moczu. Znamię kukurydzy stosuje się także w stanach zapalnych nerek i pęcherza, przy obrzękach powodowanych niewydolnością pęcherza i nerek, pomocniczo przy kamicy żółciowej i w dolegliwościach wątroby.

Znamię kukurydzy zawiera
 m.in. olejek eterycny, saponiny, garbniki, cukry redukujące, związki goryczowe, wit. K i sole mineralne zasobne w potas.

Sposób użycia:
 łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzątku.


Zawartość opakowania:
 50g

Flos
E48C-96274
39 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło