Jantar Mgiełka do Włosów 200ml

Jantar Mgiełka do Włosów 200ml

11,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Jantar to preparat w postaci mgiełki do włosów, która dzięki zawartym w nim składnikom, odżywia skórę głowy, wzmacnia włosy i chroni je przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych. Zalecana przy ekspozycji na słońce lub w solarium.

Jantar to preparat w postaci mgiełki do włosów, która dzięki zawartym w nim składnikom, odżywia skórę głowy, wzmacnia włosy i chroni je przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych.

Działanie: Preparat należy do grupy kosmetyków pielęgnacyjnych działających na bazie składników odżywczych. Zawiera czynny wyciąg z bursztynu, który jako naturalny, silny filtr, osłania i zabezpiecza włosy przed oddziaływaniem promieni słonecznych. Działanie ochronne wykazują również proteiny pszeniczne, które również odżywiają i wzmacniają włosy (podobnie jak wyciąg z zielonej herbaty stanowiącej bogate źródło cennych mikroelementów). D’pantenol działa nawilżająco i pobudza pęcznienie keratyny, czego skutkiem są zdrowsze, pełne połysku włosy.

Wskazania: Stosować w celu odżywienia i ochrony włosów przed działaniem czynników środowiskowych. Zalecana szczególnie przy ekspozycji na słońce lub w solarium.

Dawkowanie: Spryskać włosy z odległości 15-20 minut.

Pojemność: 200ml

Farmona
20 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło