Depribon 60 kapsułek

Depribon 60 kapsułek

43,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Depribon 60 kapsułek to suplement diety, który skierowany jest do osób mających problemy z nastrojem i utrzymaniem zdrowego snu. Zawiera ekstrakt z dziurawca, który wykazuje dobroczynne działanie zarówno na układ trawienny, jak i nerwowy. Jego główną substancją aktywną jest hyperycyna, która łagodzi stany depresyjne i lękowe oraz działa uspokajająco. Dzieje się tak za sprawą hamowania przez nią rozkładu serotoniny, która jest jednym z głównych neuroprzekaźników, nazywanym też hormonem szczęścia.

Dziurawiec zalecany jest również osobom intensywnie pracującym, gdyż zmniejsza uczucie zmęczenia i poprawia koncentrację. Stabilizuje również nastrój w przypadku zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS) oraz menopauzy. Ziele dziurawca zawiera też m.in. rutynę i kwercetynę, które uszczelniają naczynia włosowate oraz kwasy fenolowe –wykazujące działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe i antyoksydacyjne. Jest ono również źródłem witamin A i C, które także hamują działanie wolnych rodników.

Depribon 60 kapsułek zawiera również ekstrakt z korzenia żeń-szenia, którego główne działanie polega na wspomaganiu wydolności umysłowej i fizycznej. Warto dodać, że ekstrakt z żeń-szenia jest także składnikiem preparatu Activbon 20 kapsułek, zalecanego dla osób aktywnych fizycznie, zmęczonych, wykonujących pracę związaną z dużym wysiłkiem intelektualnym. Za zwiększanie witalności organizmu odpowiadają przede wszystkim zawarte w korzeniu żeń-szenia ginsenozydy, które usprawniają proces transportu tlenu w układzie nerwowym.

Opis

Składniki:

  •  - ekstrakt z ziela dziurawca (Hypericum perforatum L.),
  •  - żelatyna,
  •  - ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Meyer),
  •  - substancja wypełniająca (maltodekstryna),
  •  - substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych pochodzenia naturalnego, dwutlenek krzemu).

Dawkowanie:

1 raz dziennie po 1 kapsułce w godzinach porannych.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w okresie ciąży i laktacji.

Wyciąg z dziurawca może osłabić działanie leków przeciwzakrzepowych, cyklosporyny, teofiliny, digoksyny oraz leków przeciwwirusowych, które wykazują podatność na interakcje, m.in. indinawiru. Pacjenci, którzy przyjmują takie leki, powinni skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania preparatu.

Ze względu na ekstrakt z dziurawca, w trakcie stosowania Depribonu należy unikać intensywnego promieniowania UV.

Bonimed
100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło