Lipobon 60kaps.

Lipobon 60kaps.

40,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat ziołowy stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki utrzymujące prawidłowy poziom cholesterolu w surowicy krwi. Lipobon wspomaga krążenie krwi w naczyniach mózgowych i obwodowych. Preparat wspomaga proces trawienia.

Działanie: Preparat ziołowy stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki utrzymujące prawidłowy poziom cholesterolu w surowicy krwi. Lipobon wspomaga krążenie krwi w naczyniach mózgowych i obwodowych. Preparat wspomaga proces trawienia i prawidłowe funcjonowanie watroby i dróg żółciowych.

Przeciwwskazania: Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu, w przypadku niedrożności dróg żółciowych, niedrożności jelit. W przypadku zaburzeń krzepliwości krwi stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Ze względu na zawartość ekstraktu z miłorzębu japońskiego preparat może nasilać działanie leków obniżających krzepliwość krwi. Ze względu na żółciopędne własności wyciągu z karczocha w kamicy żółciowej stosować w porozumieniu z lekarzem.

Dawkowanie: Spożywać 2 razy dziennie po 1 kapsułce.

Skład:  Ekstrakt z liści karczocha (2,0% polifenoli w przeliczeniu na kwas chlorogenowy), ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (24% ginkgoflawonoglikozydów).

Opakowanie: 30 kapsułek.
 

Bonimed
100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło