Urobon 60kaps.

Urobon 60kaps.

38,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat ziołowy stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie nerek i dróg moczowych.

Preparat ziołowy stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie nerek i dróg moczowych.

Działanie:  Głównym surowcem zielarskim wykorzystanym w Urobonie jest stężony ekstrakt z owoców żurawiny, który działa antyadhezyjnie na bakterie. Powoduje to, iż bakterie mają utrudnioną możliwość przylegania do ścian dróg moczowych i przez to nie dochodzi do rozwoju infekcji w układzie moczowym. Ponadto żurawina działa antyadhezyjnie na Helicobacter pylori - główny "czynnik sprawczy" wrzodów żołądka i dwunastnicy. W skład Urobonu oprócz żurawiny wchodzą także ekstrakty ze skrzypu i pokrzywy czyli tradycyjne zioła stosowane w infekcji dróg moczowych o własnościach łagodnie moczopędnych. Utrudnione przyleganie bakterii do ścian dróg moczowych i działanie moczopędne jest właściwym połączeniem gdyż sprzyja "wypłukiwaniu" bakterii z dróg moczowych.

Przeciwskazania:  Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu. Stosowanie w okresie ciąży i laktacji skonsultować z lekarzem.

Dawkowanie: Spożywać po 2 kapsułki 1 do 3 razy dziennie.

Skład:  Ekstrakt z owoców żurawiny, ekstrakt z ziela pokrzywy, ekstrakt z ziela skrzypu.

Opakowanie: 60 kapsułek.
 

Bonimed
100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło