Nalewka Ojca Klimuszko na bezsenność 200ml- kuracja 25 dniowa bezalkoholowa!

Nalewka Ojca Klimuszko na bezsenność 200ml- kuracja 25 dniowa bezalkoholowa!

42,99 zł
Brutto
Tajemnica zdrowego snu, zawarta jest w recepturze tej unikalnej nalewki. Skład i proporcje są tak dobrane, aby ułatwiać zasypianie, działając łagodnie uspokajająco i rozluźniająco.

Nalewka Ojca Klimuszko na bezsenność - kuracja 25 dniowa, bezalkoholowa 250ml

Zastosowanie: Tajemnica zdrowego snu, zawarta jest w recepturze tej unikalnej nalewki. Skład i proporcje są tak dobrane, aby ułatwiać zasypianie, działając łagodnie uspokajająco i rozluźniająco. Szczególnie polecana:

  • w trudnościach z zasypianiem,
  • w przypadku stresów,
  • agodnych stanów nerwicowych, wywołanych nadmiernym napięciem nerwowym.  


Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych.

Sposób użycia:  5 ml nalewki (łyżeczka od herbaty) spożyć rano i wieczorem. Nie przekraczać 10 ml nalewki w ciągu dnia.

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Skład: Naturalny wodny ekstrakt z: owocu głogu, szyszki chmielu, siemienia lnianego, owocu bzu czarnego, liścia melisy, kwiatu lawendy. Dodatki: fruktoza, ekstrakt z owocu aronii i jabłka.

Pojemność: 250ml

100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło