Nerwobon 60kaps.

Nerwobon 60kaps.

43,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Korzeń kozłka, szyszki chmielu, ziele męczennicy to rośliny od lat stosowane jako środki wykazujące działanie uspokajające. Łagodzą stannapięcia emocjonalnego niepokoju, ułatwiają zasypianie.

Działanie: Korzeń kozłka, szyszki chmielu, ziele męczennicy to rośliny od lat stosowane jako środki wykazujące działanie uspokajające. Łagodzą stannapięcia emocjonalnego niepokoju, ułatwiają zasypianie.

Przeciwwskazania: Stosowanie preparatu w okresie ciąży i laktacji należy skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Preparat może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu; może spowolnić szybkość reakcji, dlatego zaleca się zachowanie szczególnej uwagi i nie prowadzić pojazdów mechanicznych przez przynajmniej 2 godziny po zastosowaniu preparatu.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze 15-25oC, w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Dawkowanie: Spożywać 2 x dziennie 1-2 kapsułek. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opakowanie: 60 kapsułek.

 

Bonimed
98 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło