• Nowy
Nerwobon 60kaps.

Nerwobon 60kaps.

29,49 zł
Brutto
Korzeń kozłka, szyszki chmielu, ziele męczennicy to rośliny od lat stosowane jako środki wykazujące działanie uspokajające. Łagodzą stannapięcia emocjonalnego niepokoju, ułatwiają zasypianie.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Działanie: Korzeń kozłka, szyszki chmielu, ziele męczennicy to rośliny od lat stosowane jako środki wykazujące działanie uspokajające. Łagodzą stannapięcia emocjonalnego niepokoju, ułatwiają zasypianie.

Przeciwwskazania: Stosowanie preparatu w okresie ciąży i laktacji należy skonsultować z lekarzem. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Preparat może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu; może spowolnić szybkość reakcji, dlatego zaleca się zachowanie szczególnej uwagi i nie prowadzić pojazdów mechanicznych przez przynajmniej 2 godziny po zastosowaniu preparatu.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze 15-25oC, w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Dawkowanie: Spożywać 2 x dziennie 1-2 kapsułek. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opakowanie: 60 kapsułek.

 

Bonimed
2 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło