• Nowy
Parazyt Krople 100ml Pasożyty,Bakterie i Grzyby

Parazyt Krople 100ml Pasożyty,Bakterie i Grzyby


19,90 zł
Brutto
Naturalne składniki zawarte w tym suplemencie diety wzmacniają układ pokarmowy, wpływając dobroczynnie na procesy trawienne.PARAZYT - przeznaczony jest dla osób chcących chronić się przed inwazją drobnoustrojów i pasożytów.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Maceraty ziołowe zawarte w produkcie wspomagają procesy trawienia i oczyszczania jelit. Gorzkie zioła wspomagają apetyt. Dawniej uważano, że piołun i oman mogą przyczyniać się do oczyszczenia przewodu pokarmowego z pasożytów. Koper, macierzanka, tymianek i szałwia są roślinami przyprawowymi przeciwdziałającym zaburzeniom trawiennym.

Sposób użycia:

Dzieci od 3-7 lat: 2,5 ml (tj. 1/2 łyżeczki) rano przynajmniej 1/2 godziny przed jedzeniem lub po upływie 1godziny po posiłku, ponadto wieczorem przed snem 2,5 ml, pół godziny przed ostatnim posiłkiem lub godzinę po jedzeniu.

Dzieci od 8-12 lat: rano 5ml na czczo i 5 ml wieczorem przed snem.

Dzieci 13-17 lat i Dorośli : 10 ml rano na czczo i 10 ml wieczorem przed snem.

W okresie ciąży i karmienia piersią stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło