• Nowy
Olej Lniany tłoczony na zimno 500ml

Olej Lniany tłoczony na zimno 500ml


25,90 zł
Brutto
Olej lniany może być stosowany przez osoby intensywnie uczące się i osoby w podeszłym wieku, gdyż wpływa korzystnie na pamięć i koncentrację. Olej można stosować jako dodatek do surówek, sałatek i innych potraw przygotowywanych na zimno.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Olej lniany powstaje tradycyjną metodą tłoczenia na zimno ze starannie wyselekcjonowanych odmian nasion lnu. Stała kontrola nad procesem tłoczenia zapewnia mu najwyższą jakość.

Działanie: Olej lniany może być stosowany przez osoby intensywnie uczące się i osoby w podeszłym wieku, gdyż wpływa korzystnie na pamięć i koncentrację.

Zastosowanie: Olej można stosować jako dodatek do surówek, sałatek i innych potraw przygotowywanych na zimno. Olej lniany powinien być stosowany wyłącznie na zimno. Nie należy podgrzewać i smażyć na nim potraw.

Skład: olej lniany tłoczony na zimno, mieszanina tokoferoli (przeciwutleniacz).

Opakowanie: 500ml

 

Oleofarm

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło