Napój Sojowy Naturalny 200g

Napój Sojowy Naturalny 200g

13,50 zł
Brutto
Napój sojowy jest wartościowym, smakowo doskonałym, pożywnym napojem przeznaczonym dla dzieci, młodzieży, ludzi dorosłych oraz osób w wieku starszym. Zawiera wszystkie podstawowe składniki żywieniowe: białko, węglowodany, tłuszcz oraz witaminy i sole mine

Napój sojowy jest wartościowym, smakowo doskonałym, pożywnym napojem przeznaczonym dla dzieci, młodzieży, ludzi dorosłych oraz osób w wieku starszym. Zawiera wszystkie podstawowe składniki żywieniowe: białko, węglowodany, tłuszcz oraz witaminy i sole mineralne. Jedna porcja (33g) zapewnia ok. 30% zalecanego dziennego spożycia na wapń, fosfor i ok. 70% na witaminę D. Bazę produktu stanowi izolowane białko sojowe uznawane za jedno z najlepiej przyswajalnych przez organizm ludzki białek w przyrodzie.
Napój sojowy zalecany jest głównie ze względu na bardzo wartościowe białko sojowe, które zawiera wszystkie potrzebne organizmowi aminokwasy zaś pod względem składu i łatwości przyswajania należy do białek najwyższej jakości. Jest to napój w proszku, przeznaczony do bezpośredniego spożycia, dobrze rozpuszczający się w wodzie.

Skład: białko sojowe, olej palmowy, serwatka suszona, cukier, witaminy (A, D, B2, B12, C), fosforan wapnia, jodek potasu, tlenek cynku, lecytyna, b-karoten, monoglicerydy.

Opakowanie: 200g

Ichem

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło