Maseczka Intensywne Nawilżająca z Minerałami z Morza Martwego 100ml

Maseczka Intensywne Nawilżająca z Minerałami z Morza Martwego 100ml

20,30 zł
Brutto
Głęboko oczyszcza usuwając martwe komórki naskórka (naturalny peeling), wygładza, zwęża rozszerone pory. Może być stosowana przy trądziku. Maseczka polecana jest szczególnie do cery tłustej, trądzikowej, mieszanej, szarej z rozszerzonymi porami.

Działanie: Jest błotną emulsją na bazie czarnego błota z Morza Martwego, która jest skoncentrowaną substancją bogatą w minerały, kaolin i składniki aktywne niezbędne w stymulowaniu metabolizmu komórkowego. Głęboko oczyszcza usuwając martwe komórki naskórka (naturalny peeling), wygładza, zwęża rozszerone pory, poprawia mikrokrążenie i kondycję skóry, łagodzi stany zapalne. Może być stosowana przy trądziku młodzieńczym. Maseczka polecana jest szczególnie do cery tłustej, trądzikowej, mieszanej, szarej z rozszerzonymi porami.

Intensywność koloru maseczki zależy od barwy pozyskanego błota z Morza Martwego wchodzącego w skład preparatu.

Dawkowanie: Na oczyszczoną Mleczkiem z minerałami z Morza martwego skórę twarzy, szyi i dekoltu nałożyć cienką warstwę Maseczki omijając okolice oczu i ust. Pozostawić na 15-20min po czym zmyć ciepłą wodą nie używając mydła. Następnie nawilżyć twarz, szyję i dekolt Tonikiem z Minerałami Morza Martwego, a po wchłonięciu nanieść Krem z minerałami Morza Martwego (na dzień lub na noc). Maseczkę stosować 1-3 razy w tygodniu. Po nałożeniu maseczki może być odczuwalne przejściowe lekkie pieczenie skóry, ustępuje po 2-5min oraz jej zaróżowienie bezposrednio po zmyciu Maseczki ciepłą wodą. Jest to zjawisko pozytywne którego efektem jest poprawienie dynamiki krążenia podskórnego.

Pojemność: 100ml

Apis

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło