• Produkt tymczasowo niedostępny
APIS Nawilżający krem z miodem i kozim mlekiem 110ml

APIS Nawilżający krem z miodem i kozim mlekiem 110ml

19,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Cudownie ożywia skórę i poprawa jej koloryt i nadaje niezwykłego blasku. Twarz uzyskuje upragnioną sprężystość, cera staje się elastyczna i zadbana. Otrzymujemy po prostu gładką, miłą i przyjemną w dotyku skórę.
Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Opis: Krem został stworzony na bazie miodu akacjowego i koziego mleka. Dobroczynne działanie miodu znały już nasze babcie. Nic dziwnego, że producenci kosmetyków wracają do tych sprawdzonych i naturalnych składników. Jego działanie znali już antyczni Grecy i starożytny Egipt, towarzyszył tamtejszym pięknością w zachowaniu wiecznej młodości. Ma znakomite właściwości nawilżające. Z kolei kozie mleko wspomaga naturalne procesy regeneracji skóry, zapewnia odżywienie i witalność oraz uzupełnia deficyty wielu korzystnych składników.

Połączenie tych dwóch czynników aktywnych niesie ze sobą cudowne ożywienie skóry, poprawi jej koloryt i nada niezwykłego blasku. Twarz uzyskuje upragnioną sprężystość, cera staje się elastyczna i zadbana. Otrzymujemy po prostu gładką, miłą i przyjemną w  dotyku skórę. Krem ma delikatną konsystencję, która łatwo rozprowadza się po skórze i równomiernie pokrywa całą jej powierzchnie. Posiada też sympatyczny zapach, towarzyszący aplikacji.

Sposób uzycia: Polecamy nakładać krem na całą skórę twarzy, nie zapominając o szyi i dekolcie. Pozwoli to osiągnąć atrakcyjne efekty w pełnej krasie. Krem oferujemy w wygodnym i poręcznym opakowaniu. Nadaje się do codziennego użycia. Zachęcamy każdą panią, która marzy o nieprzeciętnej pielęgnacji. Krem został stworzony z myślą o wymagających klientkach, które od produktu wymagają czegoś więcej i oczekują widocznych rezultatów. Teraz ten preparat jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Zamów go już teraz i zainwestuj w swoje naturalne piękno.

Pojemność: 110ml

Apis

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło