Chitobon ojca Grzegorza 60 kapsułek

Chitobon ojca Grzegorza 60 kapsułek

48,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Preparat polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety osobom z nadwagą oraz z wysokim poziomem cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

Chitobon ojca Grzegorza to innowacyjny preparat, który może pomoc w problemach trawienno-metabolicznych. Ten produkt zawiera w swoim składzie chitynę oraz błonnik mające pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Preparat opiera się na naturalnych składnikach. Może pomóc w poprawie ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Jakie zalety wyróżniają chitobon ojca Grzegorza?

Chitobon ojca Grzegorza może pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej poprzez zwiększenie zdolności organizmu do wchłaniania rozpuszczalnych w tłuszczach witamin i minerałów. Dodatkowo może wspomóc utratę wagi przez tłumienie apetytu i zmniejszanie zachcianek. Zawarty w nim chitozan może powodować obniżenie poziomu cholesterolu we krwi. Ponadto może przyczyniać się do poprawy zdrowia jelit poprzez promowanie wzrostu korzystnych bakterii w jelitach. Dzięki zawartości błonnika preparat ten może pomagać w regulacji pracy przewodu pokarmowego oraz zapobiegać zaparciom. Podobne działanie wykazuje ziele czystka.

Chitobon ojca Grzegorza może wpływać korzystnie na poziom cukru we krwi oraz zmniejszać wchłaniania kwasów tłuszczowych i składników, co przyczynia się do poprawy stanu organizmu. Produkt ten może pomóc w dolegliwościach związanych z zaburzeniami czynnościowymi jak insulinooporność czy cukrzyca.

Chitobon zawiera w swoim składzie naturalne składniki, co sprawia, że ​​może być skuteczny w działaniu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego sklepu zielarskiego i dokładniejszego zapoznania się z tym preparatem.

Działanie: Preparat polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety osobom z nadwagą oraz z wysokim poziomem cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Podanie chromu z chitosanem zwiększa skuteczność redukcji masy ciała. Chrom powoduje zmniejszenie ilości zjadanych słodyczy. Chitosan powoduje zmniejszenie ilości zjadanych pokarmów i wchłanianych tłuszczy.

Przeciwskazania: Uczulenie na składniki preparatu. Ciąża i okres karmienia. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci.

Dawkowanie: Spożywać 2-3 razy dziennie 3 kapsułki 20 min. przed jedzeniem popijając 1 szklanką wody.

Opakowanie: 60 kapsułek

Bonimed
95 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło