• Nowy
Syrop Domowy Żurawinowy 610g

Syrop Domowy Żurawinowy 610g


21,45 zł
Brutto
Jest on niezwykle bogaty w β-karoten, wspomaga leczenie niedoborów witaminy A w organizmie, a w leczeniu schorzeń układu moczowego jest niezastąpiony. Bez konserwantów i barwników. Doskonale smakuje w połączeniu z wodą, herbatą i koktajlami.
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Syrop żurawinowy należy do szerokiej kategorii syropów charakteryzujących się wyjątkowym owocowym smakiem i gęstą konsystencją. Bez konserwantów i barwników. Doskonale smakuje w połączeniu z wodą gazowaną i niegazowaną, herbatą i koktajlami.

Działanie:  Jest on niezwykle bogaty w β-karoten, wspomaga leczenie niedoborów witaminy A w organizmie, a w leczeniu schorzeń układu moczowego jest niezastąpiony.

Skład: Sok żurawinowy, witamina C, sok aroniowy, cukier i/lub syrop glukozowo-fruktozowy.

Opakowanie: 610g

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło