Pectobonisol 100g

Pectobonisol 100g

25,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Produkt dostępny jest w sklepie stacjonarnym.

Preparat o działaniu wykrztuśnym osłaniającym. Jako lek wspomagający w ostrych i przewlekłych zapaleniach oskrzeli, gardła oraz astmy oskrzelowej.

Działanie: Wykrztuśne, osłaniające. Jako lek wspomagający w ostrych i przewlekłych zapaleniach oskrzeli, gardła oraz astmy oskrzelowej. 

Przeciwwskazania: Ze względu na zawartość etanolu nie podawać dzieciom do lat 6 bez wskazań lekarza. Dawkowanie dzieciom powyżej 6 lat: 3 x dziennie po 1/2 łyżeczki (ok.1,5 ml). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed światłem.

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Do kieliszka wody nalać 1 łyżeczkę do herbaty (2,5 ml) i pić 2 - 3 x dziennie. Można dodać łyżeczkę miodu.

Skład: sok z liścia babki (Plantaginis Succ.), nalewka z kwiatu lipy (Tiliae Tinc.), nalewka z korzenia lukrecji (Glycyrrhizae Tinc.), nalewka z liścia mięty (Menthae pip. Tinc.), wyciąg z ziela tymianku (Thymi Extr. Fluidum). Preparat zawiera 40 - 50% etanolu. Preparat standaryzowany na zawartość polifenylokwasów przeliczeniu na kwas kawowy, nie mniej niż 1,5 mg/g.

Opakowanie: 100g

Bonimed

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło