MACA Bio sproszkowany korzeń eko 150g

MACA Bio sproszkowany korzeń eko 150g

19,01 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Sproszkowany korzeń pieprzycy peruwiańskiej pochodzącej z kontrolowanych upraw ekologicznych. CErtyfikat ekologiczny gwarantuje, że na żadnym etapie produkcji nie były używane sztuczne środki ochrony roślin i chemiczne nawozy.

Charakteryzuje się ona korzennym smakiem.
Zalecana jest dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, przy treningach oraz gdy potrzebujemy zwiększyć koncentrację i pamięć przy intensywnym wysiłku intelektualnym. Polecana jest dla osób trenujących, ponieważ wspomaga budowanie masy mięśniowej. Dobrze sprawdzi się również przy problemach z przewlekłym zmęczeniem oraz dla osób starszych. Wpływa ona również pozytywnie na męskość.
Zawiera w swoim składzie dużą ilość błonnika, aminokwasy, fitohormony, antyoksydanty, witaminy oraz minerały. Dokładniej wymieniając w jej składzie znajdziemy: witaminę A, B1, B2, B3, C oraz E, wapń, miedź, cynk, mangan, selen, bor i żelazo. Większość z zawartych tłuszczów to kwasy tłuszczowe nienasycone takie jak kwas linolowy, alfa-linolenowy oraz palmitynowy. Zawiera również sterole oraz olej gorczyczny, który ma działanie antybakteryjne.
Zawarte w składzie pieprzycy fitohormony, witaminy i minerały pozytywnie wpływają na ograniczenie uderzeń gorąca oraz nocnych potów. Wpływają na uspokojenie oraz poprawienie nastroju. Idealnie sprawdzi się dla kobiet w okresie przekwitania.
Aminokwasy wraz z kwasami tłuszczowymi pozytywnie wpływają na samopoczucie zmniejszając poziom kortyzolu. Zwiększają odporność na stres, zapewniają równowagę emocjonalną oraz poprawiają humor.

Sposób użycia:
1 łyżkę wymieszać z wodą. Spożywać 2-3 razy dziennie.

18 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło