Miód faceliowy 375 g

Miód faceliowy 350g

25,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Miód z facelii

Miód z facelii  ma  wiele właściwości leczniczych. Może bardzo dobrze wpłynąć na nasze zdrowie, przede wszystkim wzmacniając organizm. Jest on bogaty w składniki odżywcze. Czerpiąc informację z książki Justyny Mrowiec „Cud miód”, możemy dowiedzieć się, że miód faceliowy, stosowany jest podczas leczenia chorób układu pokarmowego, trzustki, dwunastnicy czy wrzodów żołądka.

Pomaga także w leczeniu górnych dróg oddechowych, m.in. astmy oskrzelowej. Zaleca się także, aby spożywać ten pyszny nektar po ciężkiej pracy fizycznej czy intelektualnej oraz w stanach załamania psychicznego. Pomaga on w regeneracji organizmu i dodaje energii. Może być zdrowym odpowiednikiem „energetyka” dla osób, które przygotowują się do egzaminu. Zniweluje on zmęczenie i poprawi koncentrację.

Co ciekawe spożywanie tego miodu, podczas zatrucia będzie wspomagało ochronę wątroby. Świetnie sprawdzi się także w czasie przeziębienia, podczas domowej kuracji, na przykład poprzez przyrządzenie zdrowotnego napoju z miodu i mleka. Miód faceliowy zawiera wiele witamin, które po infekcji pomogą wzmocnić naszą odporność.

4 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło