Sok Acerola 100% 500ml Eko Medica

Sok Acerola 100% 500ml Eko Medica

25,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Owoce aceroli to nieocenione źródło naturalnej, lewoskrętnej witaminy C. Acerolę poleca się w przeziębieniach, infekcjach, chorobach przewlekłych (zwłaszcza reumatyzm) i innych. To także silny antyoksydant, który nawilża i uelastycznia skórę

Acerola, zwana również wiśnią z Barbados, wiedzie prym wśród owoców pod względem zawartości witaminy C: jeden owoc aceroli ma tyle witaminy C co kilogram cytryn! W owocach tych znajdziemy także niemałą ilość prowitaminy A oraz tiaminę (witamina B1), ryboflawinę (witamina B2), niacynę (Witamina PP), wapń, fosfor i żelazo.

Skład: 100% sok z owoców aceroli (wyprodukowamy z zagęszczonego soku z aceroli). Zawiera naturalnie wystepujące cukry. Pasteryzowany.

Przed użyciem wstrząsnąć. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Sok może się nieznacznie różnić kolorem i smakiem w zależności od partii. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 tygodni, przechowywać w lodówce.

Owoce aceroli to nieocenione źródło naturalnej, lewoskrętnej witaminy C, która jest wykorzystywana w sokach, suplementach diety najwyższej jakości. W przemyśle farmaceutycznym używa się aceroli do wytwarzania preparatów witaminowych (tabletki, proszek) i innych specyfików polecanych w przeziębieniach, infekcjach, chorobach przewlekłych (zwłaszcza reumatyzm) i innych. To także silny antyoksydant, który nawilża i uelastycznia skórę i przeciwdziała jej starzeniu.

Eko Medica
100 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło